Kategorie produktów

Uchwyty na narzędzia

Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Przechowywanie narzędzi akwarystycznych

W przypadku akwarium zazwyczaj poza samym naczyniem i rybami posiadamy także liczne urządzenia i przyrządy, które pomagają nam w codziennej pielęgnacji zbiornika. Zazwyczaj umieszcza się je w jakichś pojemnikach lub półce pod akwarium, natomiast niejednokrotnie zdarza się, że używamy ich na tyle często, że zostawimy je zaraz obok zbiornika, co niestety może szpecić widok.

Uchwyty na narzędzia akwarystyczne

Prezentujemy akcesoria powstałe z potrzeby estetycznego i praktycznego przechowywania narzędzi akwarystycznych. Uchwyty na narzędzia akwarystyczne oferowane przez Planta Garden wykonane są z bezbarwnego akrylu lub wysokiej jakości stali nierdzewnej (dostępnej również w kolorze czarnym).

Uchwyt na narzędzia akwarystyczne montuje się na ścianie akwarium. Płytka zawiera otworki różnej wielkości, w których możemy umieszczać najczęściej wykorzystywane drobne narzędzia akwarystyczne typu pincety, nożyczki czy wyrównywarka podłoża.

Zastanawiasz się, który uchwyt na narzędzia akwarystyczne będzie odpowiedni do Twojego akwarium? Spytaj nas – chętnie doradzimy.