Kategorie produktów

Wewnętrzne

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

Grzałki do akwarium wewnętrzne

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden oferuje szeroki wybór grzałek wewnętrznych z termostatem. Dbanie o utrzymanie stałej temperatury zbiornika jest niezwykle istotne dla zachowania komfortu życia ryb i roślin. Każde, nawet niewielkie zachwianie tej stałej może skutkować większą podatnością ryb na infekcje i choroby czy rozwój grzybów i procesów gnilnych korzeni.

Z termostatem czy bez?

Coraz rzadziej oferowane są „czyste” grzałki bez termostatu. Większość akwarystów stawia na rozwiązania kompleksowe, ograniczając ilość urządzeń i przyrządów wokół zbiornika. Grzałki z termostatem wskazują temperaturę wody, a następnie, gdy zajdzie taka potrzeba, podgrzewają wodę do zadanej temperatury. Przyjmuje się, że optymalną wartością w akwarium jest temperatura 25 stopni Celsjusza.

Zespół Planta Garden chętnie doradzi!

Nie jesteś pewien, którą grzałkę wybrać do swojego akwarium? Jeśli znasz jego pojemność, wystarczy telefon lub mail do naszych pracowników, którzy szybko i kompleksowo doradzą optymalne rozwiązanie. Oferowane w Planta Garden grzałki dostępne są o mocy od 25 W do 300 W.