Kategorie produktów

Ozdoby akwariowe z tworzywa

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Twoje akwarium może wyglądać zjawiskowo i atrakcyjnie dzięki oferowanym w naszej hurtowni akwarystycznej ozdobom akwariowym wykonanym z tworzywa. Stanowią one świetne urozmaicenie zbiornika oraz zapewniają niezliczone możliwości aranżacyjne dzięki niewielkiej wadze.

Tworzywo czy naturalne ozdoby?

Nie w każdym przypadku możesz pozwolić sobie na naturalne ozdoby do akwarium. Zwłaszcza gdy ryby lubią skubać korzenie lub niszczyć dekoracje. W takim wypadku warto postawić na trwałe i wytrzymałe ozdoby z tworzywa – są bezpieczne dla roślin i ryb.

Klif w zbiorniku? Oczywiście!

W Planta Garden oferujemy m.in. tła strukturalne wykonane z pianki, które imitują elementy skalne. Dobierz do nich skały z tworzywa i stwórz klif w zbiorniku! Skały dekoracyjne nie wymagają montażu na stałe – wystarczy dobrze je przysypać podłożem. Tworzywo nie zmienia własności wody.

Transparentne kryjówki dla krewetek oraz rurki

Ryby oraz krewetki uwielbiają kryjówki, jednak gdy w nich przebywają, tracimy możliwość ich oglądania. Zastosowanie kryjówki dla krewetek czy rurek z tworzywa umożliwi nam obserwację zachowania oraz lokalizacji zwierząt, podczas gdy te nadal zachowają poczucie bezpieczeństwa.