Kategorie produktów

Sól

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

Sól w akwarystyce morskiej

Nasza innowacyjne hurtownia Planta Garden pragnie spełnić oczekiwania każdego klienta. Dlatego też poza klasycznym asortymentem akwarystycznym, oferujemy także sól. To właśnie dzięki niej ryby oraz wszelkie morskie rośliny mają odpowiednie warunki do rozwoju i życia. Kontrolowanie zasolenia wody to bardzo ważny aspekt. Jej działanie pozwala oczyścić wodę ze zbędnego związku jakim jest amoniak. Dużą zaletą jest unikatowa formuła stworzona z dbałością o bezpieczny i dobrze dozowany skład. Ponadto bardzo szybko rozpuszcza się w wodzie. U nas znajdą Państwo sól w opakowaniach o różnej gramaturze. Dostępne są paczki od 0,9 kg do nawet 14,4 kg. Warto pamiętać, że zasolenie w akwarium powinno wahać się pomiędzy 25–40‰. Dlatego też można znaleźć u nas profesjonalne produkty do odpowiedniego pomiaru zasolenia. Ich użycie jest bardzo łatwe, aby każdy mógł szybko i sprawnie zrobić test w swoim akwarium. Jesteśmy do dyspozycji w razie wszelkich pytań. Ponadto dbamy o szybką przesyłkę, która dociera w nienaruszonym stanie.

Sól do akwarium

Oferujemy sól firmy Kordon. Coral sea to profesjonalna sól do akwariów morskich. Jej właściwości oczyszczają wodę z amoniaku. Sól morska tworzy bezpieczne środowisko dla ryb i roślin. Unikatowa formuła, szybkie rozpuszczanie to jej zalety. Oferujemy sólw opakowaniach o różnej pojemności w bardzo przystępnych cenach. Dostępne paczki od 0,9 kg do 14,4 kg.

Ważna jest kontrola zasolenia wody. Do tego celu używamy aerografu. Oferujemy profesjonalne produkty o nazwie Coral Sea Hydrometer. Dodatkowo są łatwe w użyciu.