Kategorie produktów

Leki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

Preparaty lecznicze do walki z infekcjami i chorobami akwarium

W branży akwarystycznej „siedzimy” od lat i doskonale wiemy z jakimi problemami borykają się akwaryści – zarówno początkujący, jak i doświadczeni. W Planta Garden pomagamy walczyć Twoim roślinom i rybom z trudnymi i kłopotliwymi infekcjami oraz chorobami.

W naszej ofercie znajdziesz preparaty lecznicze do akwarium o zróżnicowanym działaniu, w zależności od potrzeb. Środki lecznicze nie zmieniają parametrów wody w akwarium, nie szkodzą roślinom ani zwierzętom. Wszystkie leki i preparaty lecznicze pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów.

Leki do akwarium o skutecznym działaniu

Rekomendowane przez sklep akwarystyczny Planta Garden leki wykazują przede wszystkim działanie bakteriobójcze i lecznicze. Pozwalają na szybsze gojenie się ran zainfekowanych lub zaatakowanych przez innych osobników ryb.

Środki lecznicze i leki do akwarium dostępne są w różnych pojemnościach, w zależności od potrzeb, pojemności zbiornika oraz ilości roślin czy zwierząt. Wybierz to, co Cię interesuje lub zapytaj nas o pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania Twojego problemu. Zadbaj o rośliny i ryby w swoim akwarium jak najszybciej dzięki sprawdzonym lekom!