Kategorie produktów

Czyściki magnetyczne

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

Czyściki magnetyczne do akwarium – czyszczenie szyb bez moczenia rąk

Dla jednych szyba w akwarium jest jak witryna w sklepie – cudownie przez nią podziwiać zawartość sklepu. Dla akwarystów z kolei to siedlisko glonów i miejsce gromadzenia się osadów. Na szczęście, z pomocą przychodzi  czyścik magnetyczny.

Podstawową rzeczą jest dobranie czyścika magnetycznego do grubości szyby, aby magnesy dobrze spełniały swoją funkcję. Zapomocą czyścików magnetycznych możesz w szybki sposób oczyścić ściany akwarium od wewnątrz i to bez zamoczenia rąk! Wystarczy chwycić za rączkę czyścika umieszczoną na zewnątrz zbiornika i przesuwać nim po szybie w celu pozbycia się osadów.

Jakie czyściki magnetyczne polecamy?

W sklepie Planta Garden oferujemy produkty wysokiej jakości od sprawdzonych i renomowanych producentów – polecamy tylko to, czego sami używamy na co dzień. W naszej ofercie znajdziesz czyściki magnetyczne do akwariów o różnych rozmiarach i do różnych grubości ścian.

Oferujemy także skrobaki, dzięki którym łatwiej pozbędziesz się uporczywych osadów oraz trudnych do usunięcia glonów. Niektóre modele dostępne są w wariantach 2 w 1 – czyścik magnetyczny i skrobak.

Znajdziesz tutaj również wymienne wkłady do czyścika magnetycznego oraz ostrza do skrobaka. Nie wiesz, który produkt wybrać? Zapytaj nas – chętnie pomożemy!