Kategorie produktów

Mufy

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Metalowe mufy do instalacji CO2 w akwarium

W przypadku tak kluczowych instalacji jak CO2 w akwarium precyzja wykonania i jej szczelność to dla nas priorytet. Nie możemy pod żadnym pozorem dopuścić do rozszczelnienia czy przecieków. Dlatego do bezpośredniego łączenia kształtek rekomendujemy metalowe mufy.

W ofercie Planta Garden znajdziesz tylko sprawdzone i rekomendowane przez naszych klientów rozwiązania dla Twojego akwarium.

Mufy akwarystyczne o gwintach ¼’’

W naszym sklepie internetowym oferujemy m.in. metalowe mufy firmy TEKMA z gwintami wewnętrznymi ¼’’. To standardowy wymiar, pasujący do większości instalacji i kształtek niezbędnych w instalacjach CO2 w zbiornikach wodnych.

Rekomendujemy producenta TEKMA jako sprawdzoną firmę, proponującą trwałe i wytrzymałe rozwiązania w zakresie instalacji o różnych konfiguracjach w akwariach.

Mufy redukcyjne 1/8’’-1/4’’

W naszej ofercie posiadamy także sprawdzone, metalowe mufy do akwarium redukcyjne z gwintami wewnętrznymi 1/8’’-1/4’’. Markowy producent TEKMA zadbał o wysoką jakość wykonania w przystępnej i atrakcyjnej cenie.

Nie wiesz, czy dobrze wybrałeś? Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać odpowiednią mufę do Twojej instalacji CO2 w akwarium.