Kategorie produktów

Lista produktów producenta: Happet

Happet to polska marka artykułów zoologicznych. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy cenne doświadczenie i wiedzę, pozwalającą na uzyskanie pozycji jednej z wiodących marek na polskim i europejskim rynku zoologicznym oraz solidnego partnera w biznesie tradycyjnym oraz internetowym.

Naszą domeną jest profesjonalizm i innowacja, dzięki czemu pozyskaliśmy zaufanie tysięcy odbiorców w całej Polsce i poza jej granicami. Ciągle się rozwijamy i dbamy o to, by towar spełniał oczekiwania naszych klientów. Regularnie wprowadzamy do swojej oferty nowe produkty. Jednocześnie cały czas troszczymy się o utrzymanie dobrego stosunku ceny do jakości.


Oferujemy asortyment zarówno dla sklepów zoologicznych, jak i ogrodniczych. W zakres oferowanych produktów wchodzą: akcesoria akwarystyczne, artykuły dla psów, kotów, ptaków, gryzoni i terrarystyki. Dysponujemy pełnym zestawem produktów do oczek wodnych, począwszy od pokarmów, do najbardziej zaawansowanych systemów filtracji.


Współpraca z naszą firmą to gwarancja sukcesu Twojego sklepu! Szeroki asortyment, atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo, fachowa wiedza, doświadczenie i innowacyjność to cechy, które wyróżniają nas spośród firm branży zoologicznej w Polsce i w Europie. Zadbamy o to, by klient Twojego sklepu zoologicznego znalazł w nim dokładnie to, czego potrzebuje dla swojego pupila!

Więcej
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów