Kategorie produktów

Ogrzewanie i chłodzenie

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 151 elementów

Ryby są dość wrażliwe na wszelkie wahania temperatur w zbiorniku. W Planta Garden znajdziesz urządzenia, dzięki którym zyskasz kontrolę nad temperaturą w akwarium. Oferujemy grzałki, wentylatory i termostaty o różnych mocach. Sprawdź nas i nasze ceny – gwarantujemy szybką dostawę.

Temperatura w akwarium – dlaczego to ważne?

Gdy za oknem leje się żar z nieba lub trzaska siarczysty mróz, woda w akwarium może zmieniać swoją temperaturę. Ryby nie lubią takich zmian – każdy spadek czy wzrost, nawet o 1 stopień Celsjusza, może wywołać stres, pogorszenie komfortu życia, w skrajnych przypadkach powstanie infekcji czy chorób.

Ryby sobie z tym nie poradzą, dlatego należy zaopatrzyć akwarium w odpowiedni sprzęt do regulacji temperatury. Ofererowane w Planta Garden grzałki, wentylatory i termostaty pozwalają szybko reagować na wahania temperatury, by przywrócić pierwotne wartości bez obniżania komfortu ryb i roślinności.

Skąd wiadomo, czy dobrze wybraliśmy sprzęt?

Kupując w naszym sklepie, zyskujesz pewność, że sprzęt został przez nas przetestowany i dokładnie wiemy, jak działa, a Tobie przekazujemy wiarygodne informacje na temat użytkowania sprzętu, aby działał bez zarzutu. Zaopatrujemy się u sprawdzonych i renomowanych producentów. Stawiamy na jakość. Gwarantujemy, że zakupiony towar dotrze do Ciebie szybko i w nienaruszonym stanie.

Grzałki, kable grzewcze, termostaty, wentylatory

Odpowiedzialność za utrzymanie właściwej temperatury wody w akwarium ponoszą urządzenia takie jak - grzałki, kable grzewcze, termostaty, wentylatory. Posiadamy sprzęty o różnej mocy, dzięki czemu łatwo dopasować je do objętości akwarium. Każdy z naszych produktów uprzednio testujemy tak, by podać klientom wiarygodne informacje na temat ich wykorzystania oraz działania. Oferujemy najniższe ceny i urządzenia od firm, z którymi współpracujemy. Dbamy, by nasze produkty były dostarczone szybko i w nienaruszonym stanie.

Wpływ temperatury na akwarium

Wysokie temperatury latem rzędu 30°C wpływają na życie w akwarium. Rośliny i zwierzęta akwariowe są wrażliwe na zmiany temperatury. Decydując się na hodowlę musimy dbać o odpowiednie warunki. Montując dostępne u nas wentylatory lub grzałki stwarzamy idealne warunki hodowli. Reagujemy na zwiększenie temperatury lub jej obniżenie.

Optymalna temperatura

Temperatura wody zależy od rodzaju hodowanych roślin i ryb. Generalnie oscyluje ona w granicach 25°. Zapewnimy ją stosując systemy grzewcze i chłodzące. Grzałki z termostatem lub bez dostępne w ofercie Planta Garden gwarantują trwałe użytkowanie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę.