Kategorie produktów

Promocje

Ogrzewanie i chłodzenie

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 155 elementów

Ogrzewanie i chłodzenie

Odpowiedzialność za utrzymanie właściwej temperatury wody w akwarium ponoszą urządzenia takie jak - grzałki, kable grzewcze, termostaty, wentylatory. Posiadamy sprzęty o różnej mocy, dzięki czemu łatwo dopasować je do objętości akwarium. Każdy z naszych produktów uprzednio testujemy tak, by podać klientom wiarygodne informacje na temat ich wykorzystania oraz działania. Oferujemy najniższe ceny i urządzenia od firm, z którymi współpracujemy. Dbamy, by nasze produkty były dostarczone szybko i w nienaruszonym stanie.

Wpływ temperatury na akwarium

Wysokie temperatury latem rzędu 30°C wpływają na życie w akwarium. Rośliny i zwierzęta akwariowe są wrażliwe na zmiany temperatury. Decydując się na hodowlę musimy dbać o odpowiednie warunki. Montując dostępne u nas wentylatory lub grzałki stwarzamy idealne warunki hodowli. Reagujemy na zwiększenie temperatury lub jej obniżenie.

Optymalna temperatura

Temperatura wody zależy od rodzaju hodowanych roślin i ryb. Generalnie oscyluje ona w granicach 25°. Zapewnimy ją stosując systemy grzewcze i chłodzące. Grzałki z termostatem lub bez dostępne w ofercie Planta Garden gwarantują trwałe użytkowanie. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę.