Kategorie produktów

Akwaria

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 266 elementów

Nie ma nic piękniejszego niż urokliwy i pełne tajemnic podwodny świat. Zachwycające i pełne barw wodne stworzenia z pewnością cieszą oczy wielu z nas. Niejedni pragną raz na jakiś czas zanurzyć się w tą podwodną otchłań i dać się ponieść jej tajemniczości. W obecnych czasach każdy może mieć w domu szczyptę tej wspaniałej krainy. Pozwalają na to właśnie akwaria wodne, które tworzą przyjazne środowisko dla wszelkich głębinowych stworzeń. Dają im przyjemny i komfortowy dom, a nam – możliwość podziwiania ich majestatu. Wielkim atutem jest to, iż łatwo utrzymać je w czystości, gdy tylko jesteśmy co do tego skrupulatni i dokładni. Wtem wystarczy jedynie około pół godziny tygodniowo na podstawowe porządki. Ponadto akwaria wodne są ciche i estetyczne. Każdy akwarysta powinien posiadać dobrze wykonane, idealne akwarium, które będzie służyło mu przez lata. Na naszej stronie znajdą Państwo szeroki wybór najróżniejszych akwariów o wielu rozmiarach. Stawiamy na dobre materiały i staranne wykonanie co zaowocuje możliwością użytkowania przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką i przemyślaną ofertą.

Sklep akwarystyczny Planta Garden proponuje szeroki wybór akwariów. W ofercie akwaria wodne Optiwhite i float oraz pokrywy i szafki pod akwarium. Wykonujemy akwaria w standardowych rozmiarach i na indywidualne zamówienie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie niewielkie zbiorniki dla początkujących hodowców oraz akwaria wodne 500l i większe, dla wprawionych akwarystów. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze szkła Optiwhite i float oraz profesjonalne silikony. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim producentem, co pozwala nam oferować klientom naszego sklepu konkurencyjne ceny. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę naszych produktów w nienaruszonym stanie.

Akwarium Optiwhite

Akwaria Optiwhite wykorzystywane podczas wystaw i konkursów oraz do celów ozdobnych. Coraz częściej akwaria tego typu są kupowane do domów i firm. Zastosowanie ultra przeźroczystego szkła, bezbarwnych silikonów oraz wypolerowanie krawędzi aż do wysokiego połysku, pogłębia wrażenie przezroczystości i lekkości. Dzięki temu powstaje złudzenie jakby ścianki akwarium nie istniały. W przypadku dużych akwariów, szkło Optiwhite sprawia, że można poczuć się jakbyśmy byli w centrum podwodnego świata.

Akwaria Float

Akwaria Float przeznaczone głównie do domów i firm. Szkła float są lekko zabarwione w różnych odcieniach zieleni. To efekt użycia do produkcji szkła - piasku o wysokiej zawartości żelaza. Do produkcji akwariów wykorzystuje się kolorowe silikony. W ten sposób otrzymujemy niebywałe zbiorniki akwariowe.

Połączenie szkła Float i Optiwhite.

Produkujemy także akwaria wodne wykonane z dwóch powyższych rodzajów szkieł. To opcje dla osób, które tańszym kosztem chcą zdobyć akwarium optiwhite. W takich akwariach wodnych, tylko przednie i boczne lub wszystkie oprócz dolnej ściany wykonujemy ze szkła optiwhite. Pozostałe ścianki wykonujemy ze szkła float. Oferujemy wiele rozmiarów akwariów zarówno w wersji full optiwhite jak i mix. Wszystkie akwaria sprzedawane w Planta Garden posiadają 2-letnią gwarancję. Akwaria wodne w naszym sklepie to wyróżniają się najwyższą jakością w atrakcyjnej cenie, a także bezpieczeństwem dostawy.