Kategorie produktów

Promocje

Akwaria

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 370 elementów

Akwaria

Sklep akwarystyczny Planta Garden proponuje szeroki wybór akwariów. W ofercie akwaria Optiwhite i float oraz pokrywy i szafki pod akwarium. Wykonujemy akwaria w standardowych rozmiarach i na indywidualne zamówienie. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie niewielkie zbiorniki dla początkujących hodowców oraz akwaria 500l i większe, dla wprawionych akwarystów. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze szkła Optiwhite i float oraz profesjonalne silikony. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Jesteśmy bezpośrednim producentem, co pozwala nam oferować klientom naszego sklepu konkurencyjne ceny. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę naszych produktów w nienaruszonym stanie.

Akwarium Optiwhite

Akwaria Optiwhite wykorzystywane podczas wystaw i konkursów oraz do celów ozdobnych. Coraz częściej akwaria tego typu są kupowane do domów i firm. Zastosowanie ultra przeźroczystego szkła, bezbarwnych silikonów oraz wypolerowanie krawędzi aż do wysokiego połysku, pogłębia wrażenie przeźroczystości i lekkości. Dzięki temu powstaje złudzenie jakby ścianki akwarium nie istniały. W przypadku dużych akwariów, szkło Optiwhite sprawia, że można poczuć się jakbyśmy byli w centrum podwodnego świata.

Akwaria Float

Akwaria przeznaczone głównie do domów i firm. Szkła float są lekko zabarwione w różnych odcieniach zieleni. To efekt użycia do produkcji szkła - piasku o wysokiej zawartości żelaza. Do produkcji akwariów wykorzystuje się kolorowe silikony. W ten sposób otrzymujemy niebywałe zbiorniki akwariowe.

Połączenie szkła Float i Optiwhite.

Produkujemy także akwaria wykonane z dwóch powyższych rodzajów szkieł. To opcje dla osób, które tańszym kosztem chcą zdobyć akwarium optiwhite. W takich akwariach, tylko przednie i boczne lub wszystkie oprócz dolnej ściany wykonujemy ze szkła optiwhite. Pozostałe ścianki wykonujemy ze szkła float. Oferujemy wiele rozmiarów akwariów zarówno w wersji full optiwhite jak i mix. Wszystkie akwaria sprzedawane w Planta Garden posiadają 2-letnią gwarancję. Akwaria w naszym sklepie to wyróżniają się najwyższą jakością w atrakcyjnej cenie, a także bezpieczeństwem dostawy.