Kategorie produktów

Promocje

Technika CO2

CO2 czyli dwutlenek węgla to podstawowy związek niezbędny do rozwoju roślin akwariowych. Stosuje się go jako nawóz do roślin szybko rosnących. W procesie fotosyntezy pobierany jest z wody. W ofercie Planta Garden szeroki asortyment akcesoriów CO2 począwszy od butli poprzez złączki, komputery i kompletne zestawy. Odpowiednia technika CO2 stosowana w akwarium poprawia jego walory. Pomagamy w tworzeniu odpowiednich zestawów w zależności od stosowanego systemu uzdatniania wody. Stawiamy na jakość. Gwarantuje to skuteczne działanie oferowanych produktów.

Walory węgla, jako pierwiastka

Węgiel to niezbędny pierwiastek w każdej formie życia na ziemi. Jest potrzebny roślinom czy zwierzętom w różnych ilościach. Wykorzystywany w życiu lądowym jak i wodnym. Oferta Planta Garden obejmuje różnorodny sprzęt, którego zadaniem jest uzupełnianie tego pierwiastka w wodzie. Atrakcyjne ceny oraz duży wybór produktów zaspokoi każdego akwarystę.

Kompletne zestawy CO2

W ofercie gotowe zestawy CO2 w wersji z butla lub bez butli. Odpowiednia wiedza oraz umiejętności pozwalają nam na oferować sprawdzone zestawy.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 246 elementów