Kategorie produktów

Technika CO2

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 262 elementów

Co daje CO2 w akwarium?

Węgiel jest budulcem dla roślin – to dzięki niemu powstałe w procesie fotosyntezy cząsteczki węglowodanów odpowiadają za wzrost roślin. Bez węgla rozwój rośliny jest niemożliwy – jest niezbędnym do życia pierwiastkiem. Należy zadbać o odpowiednią ilość CO­2 w zbiorniku, gdyż jego nadmiar może zabić ryby oraz inne organizmy wodne. Zbyt mała ilość dwutlenku węgla w akwarium powoduje z kolei wzrost glonów i zaprzestanie rozrostu roślin.

Urządzenia CO­2 do akwarium

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden oferuj kompletne zestawy CO2 oraz inne niezbędne akcesoria potrzebne do uzupełniania w akwarium poziomu tego pierwiastka. U nas znajdziesz butle CO2, dyfuzory, elektrozawory, reduktory, liczniki bąbelków, złączki, reaktory CO2 i wiele, wiele innych.

Oferujemy sprzęt CO2 wysokiej jakości renomowanych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także umiejętnościom popartym wiedzą, jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom w każdej kwestii związanej z akwarystyką. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji!