Kategorie produktów

Amazonka

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Tła strukturalne Amazonka

Jeśli poszukujesz nietypowej dekoracji do swojego akwarium, polecamy tła strukturalne Amazonka. Dzięki oferowanym w Planta Garden tłom akwarystycznym stworzysz w zbiorniku wyjątkową, niepowtarzalną aranżację, która z pewnością zostanie zauważona i doceniona przez ryby i inne stworzenia wodne.

Naturalny wygląd niewielkim wysiłkiem

Tła strukturalne są efektowne i łatwe w montażu. W przeciwieństwie do folii samoprzylepnych czy fototapet tło strukturalne montowane jest wewnątrz zbiornika, dzięki czemu ryby oraz pozostali mieszkańcy zbiornika mogą obcować z tą dekoracją – dotknąć jej, a nawet użyć jako schronienia.

Głównym elementem wystroju tła strukturalnego Amazonka jest sporej wielkości korzeń otoczony kamieniami o łagodnych kształtach – ryby nie są w stanie się zranić.

Tła strukturalne – co warto wiedzieć przed zakupem?

Tła strukturalne przeważnie po bokach są wyposażone w specjalne gąbki, które uniemożliwiają rybom przedostanie się za tło, co mogłoby zagrażać ich zdrowiu czy życiu.

Tła te nie przylegają ściśle do ściany, w niektórych miejscach mogą odstawać na kilka centymetrów – warto o tym pamiętać, gdy szukamy dekoracji do wąskiego czy niewielkiego zbiornika.

Tła strukturalne Planta Garden pochodzą od sprawdzonych producentów. Są bezpieczne dla ryb i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji.