Pokarm dla ryb

Ryby akwariowe w zależności od gatunku posiadają różnorodne preferencje pokarmowe. Wyróżnia się wszystkożerne rybki, oraz takie które jedzą wyłącznie mięso lub rośliny. Dobranie odpowiedniego jedzenia dla mieszkańców akwarium nie tylko zaspokoi ich potrzeby żywieniowe, ale również wpłynie korzystnie na ich kondycję i wygląd, ponieważ dobrze zbilansowana dieta może podsycać zabarwienie ciała ryby. Planta Garden oferuje wysokogatunkowy pokarm dla ryb. Posiadamy obfity asortyment przeznaczony dla konkretnych gatunków ryb. W ofercie także pokarmy ogólne. Proponujemy pokarm w postaci kuleczek, twardych dysków, oraz płatkowany oraz w tabletkach. Każdy z naszych produktów jest zróżnicowany i posiada odmienne właściwości oraz niezbędne witaminy. Pokarm granulowany tonący jest idealny dla ryb żyjących w niższych partiach akwarium, natomiast granulat pływający sprawdza się w hodowli ryb żywiących się przy powierzchni wody.

Pokarm w formie tabletek może być umieszczany na dnie zbiornika lub na jego ściankach na różnych wysokościach. Ten rodzaj bardzo często wybierany jest dla rybek w akwariach dla dzieci.

Płatki uznawane są za uniwersalne pożywienie dla ryb akwariowych. Na początku pływają po powierzchni, dopiero z czasem wolno opadają. Przeznaczone są dla rybek żywiących się w toni wodnej. W ofercie Planta Garden znajdziecie szeroki wybór płatkówpłatki dla roślinożerców, mięsożerców i wszystkożerców.

W naszym asortymencie szybko odnajdziecie odpowiednie dla Waszych rybek pożywienie. Pokarm podzielony jest na kategorie, dzięki którym bez problemu dobierzecie jego kształt i postać oraz dopasujecie go do gatunku ryby. Oferujemy opakowania zawierające jedzenie dla arowan, bojowników, glonojadów, gupików, kirysków, paletek, pielęgnic, sumów, złotych rybek oraz zbrojników.

Posiłki dla ryb występują w rozmaitej gramaturze. W ofercie znaleźć można pokarm pakowany w mniejsze pojemniki ważące 5g oraz znacznie większe mieszczące nawet 3,5L jedzenia. Pokarm wyprodukowany został na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego, jest pozbawiony szkodliwych elementów, aromatów i sztucznych barwników.

Podczas karmienia mieszkańców akwarium należy pamiętać o umiarze, aby zapobiec przekarmieniu. Znacznie lepiej dla zdrowia i ryb jest podać im odrobinę mniej pokarmu niż o wiele za dużo. Pokarm zwykle powinien zostać zjedzony w kilka minut po podaniu.  

Współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam oferować tylko sprawdzone pokarmy dla ryb. Oferowane produkty wpływają na prawidłowy rozwój, dietę oraz pielęgnację hodowanych zwierząt akwariowych. Spójność produktów pozwala utrzymać wodę w czystości oraz zapewnić łatwą przyswajalność przez ryby. Oferujemy swoją pomoc w doborze odpowiedniego pokarmu.

Dla ryb Jest 756 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 756 elementów

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Pokazuje 1 - 12 z 756 elementów