Pokarm dla ryb

Planta Garden oferuje wysokogatunkowy pokarm dla ryb. Posiadamy obfity asortyment przeznaczony dla konkretnych gatunków ryb. W ofercie także pokarmy ogólne. Proponujemy pokarm w postaci kuleczek, twardych dysków oraz płatkowany. Każdy z naszych produktów jest zróżnicowany i posiada odmienne właściwości. Pokarm granulowany tonący jest idealny dla ryb żyjących w niższych partiach akwarium, natomiast granulat pływający sprawdza się w hodowli ryb żywiących się przy powierzchni wody.
Pokarm w formie tabletek może być umieszczany na dnie zbiornika lub na jego ściankach na różnych wysokościach.
Płatki uznawane są za uniwersalne pożywienie dla ryb akwariowych. Na początku pływają po powierzchni, dopiero z czasem wolno opadają. Przeznaczone są dla rybek żywiących się w toni wodnej. W ofercie Planta Garden znajdziecie płatki dla roślinożerców, mięsożerców i wszystkożerców.
Współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam oferować tylko sprawdzone pokarmy dla ryb. Oferowane produkty wpływają na prawidłowy rozwój, dietę oraz pielęgnację hodowanych zwierząt akwariowych. Spójność produktów pozwala utrzymać wodę w czystości oraz zapewnić łatwą przyswajalność przez ryby. Oferujemy swoją pomoc w doborze odpowiedniego pokarmu.

Dla ryb Jest 762 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 762 elementów

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Pokazuje 1 - 12 z 762 elementów