Kategorie produktów

Dla ryb

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1026 elementów

Pokarm dla ryb w akwarium

Planta Garden oferuje szeroki wybór pokarmów, ponieważ w zależności od gatunku – ryby mają różne preferencje żywieniowe. Należy skupić swoją uwagę na dobranie odpowiedniej karmy, która da stworzeniom akwariowym odpowiednie warunki do życia i rozwoju, a także zaspokoi ich głód. Ponadto, dobrze dobrany pokarm wpływa na walory estetyczne rybek. Dzięki dostarczeniu odpowiednich wartości odżywczych – wyglądają zdrowo i są pełne energii, a ich barwa jest wyrazistsza. Wtem akwariowe życie nabiera rozpędu, a jego mieszkańcy nadają mu uroku. Sklep internetowy Planta Garden może zaoferować Państwu wysokiej klasy pokarm dla wielu gatunków morskich stworzeń. Posiadamy pokarm tworzony z naturalnych składników, aby optymalizować wszelkie niekorzystne elementy dla rybek, w tym toksyczne substancje. Ponadto, pokarmy, które znajdują się na naszej stronie, sprzyjają odpowiednim warunkom w akwarium, mocno go nie zanieczyszczając. Z wielką przyjemnością pomożemy doborze odpowiednich produktów. Nasi wyspecjalizowani konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Ryby akwariowe - pokarmy

Ryby akwariowe w zależności od gatunku posiadają różnorodne preferencje pokarmowe. Wyróżnia się wszystkożerne rybki, oraz takie które jedzą wyłącznie mięso lub rośliny. Dobranie odpowiedniego jedzenia dla mieszkańców akwarium nie tylko zaspokoi ich potrzeby żywieniowe, ale również wpłynie korzystnie na ich kondycję i wygląd, ponieważ dobrze zbilansowana dieta może podsycać zabarwienie ciała ryby. Planta Garden oferuje wysokogatunkowe pożywienie. Posiadamy obfity asortyment przeznaczony dla konkretnych gatunków. W ofercie także pokarmy ogólne. Proponujemy jedzenie w postaci kuleczek, twardych dysków, płatkowany oraz w tabletkach. Każdy z naszych produktów jest zróżnicowany i posiada odmienne właściwości oraz niezbędne witaminy. Tonący granulat jest idealny dla ryb żyjących w niższych partiach akwarium, natomiast granulat pływający sprawdza się w hodowli ryb żywiących się przy powierzchni wody.

Jedzenie dla ryb

Jedzenie w formie tabletek może być umieszczany na dnie zbiornika lub na jego ściankach na różnych wysokościach. Ten rodzaj bardzo często wybierany jest dla rybek w akwariach dla dzieci.

Płatki uznawane są za uniwersalne pożywienie dla ryb akwariowych. Na początku pływają po powierzchni, dopiero z czasem wolno opadają. Przeznaczone są dla rybek żywiących się w toni wodnej. W ofercie Planta Garden znajdziecie szeroki wybór płatków dla roślinożerców, mięsożerców i wszystkożerców.

W naszym asortymencie szybko odnajdziecie odpowiednie dla Waszych rybek pożywienie. Podzielone jest na kategorie, dzięki którym bez problemu dobierzecie jego kształt i postać oraz dopasujecie go do gatunku ryby. Oferujemy opakowania zawierające jedzenie dla arowan, bojowników, glonojadów, gupików, kirysków, paletek, pielęgnic, sumów, złotych rybek oraz zbrojników.

Posiłki dla ryb

Posiłki dla ryb występują w rozmaitej gramaturze. W ofercie znaleźć można pożywienie pakowane w mniejsze pojemniki ważące 5g oraz znacznie większe mieszczące nawet 3,5L jedzenia. Pokarm wyprodukowany został na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego, jest pozbawiony szkodliwych elementów, aromatów i sztucznych barwników.

Podczas karmienia mieszkańców akwarium należy pamiętać o umiarze, aby zapobiec przekarmieniu. Znacznie lepiej dla ich zdrowia jest podać im odrobinę mniej pokarmu niż o wiele za dużo. Zwykle powinien zostać zjedzony w kilka minut po podaniu.

Współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam oferować tylko sprawdzone pokarmy. Oferowane produkty wpływają na prawidłowy rozwój, dietę oraz pielęgnację hodowanych zwierząt akwariowych. Spójność produktów pozwala utrzymać wodę w czystości oraz zapewnić łatwą przyswajalność przez ryby. Oferujemy swoją pomoc w doborze odpowiedniego pokarmu.