Kategorie produktów

Hodowla wodna

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 208 elementów

Sprawdzone rośliny do akwarium z hodowli wodnej? Najlepiej od producenta

Planta Garden oprócz sprzedaży zajmuje się również „produkcją” roślin akwariowych. Hodowla wodna roślin akwariowych to zaledwie część naszej oferty. Wszystkie rośliny akwariowe, które uprawiamy osobiście, są reprodukowane i utrzymywane w warunkach zbliżonych do tych panujących w Twoim zbiorniku. Pozwoli to uniknąć kłopotów z przyjęciem się roślin oraz ich dalszą pielęgnacją.

Hodowla wodna na każdą kieszeń

W naszej ofercie hodowli wodnej znajdziesz roślinność o zróżnicowanej wielkości i wymaganiach w zakresie pielęgnacji oraz utrzymania. To, że jesteśmy bezpośrednim producentem roślin akwariowych sprawia, że możemy Tobie zaoferować konkurencyjne ceny hodowli wodnej. W naszym sklepie znajdziesz sadzonki do akwarium już od 1 zł za sztukę!

Służymy pomocą – jak dobrać odpowiednie rośliny akwariowe?

Przed dokonaniem wyboru roślin akwariowych, warto zasięgnąć opinii fachowca – w tym celu zapraszamy do kontaktu. Doradzimy oraz dobierzemy odpowiednie środki pielęgnacyjne do akwarium. Wszystkie rośliny starannie pakujemy i dostarczamy w optymalnym stanie.

Warto zdać się na nas – Planta Garden to zaufany producent roślin akwariowych, posiadający w swojej ofercie bardziej i mniej popularne rośliny do zbiorników.