Kategorie produktów

Promocje

Hodowla wodna

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 199 elementów

Sprawdzone rośliny z hodowli wodnej? Najlepiej od producenta

Planta Garden oprócz sprzedaży zajmuje się również „produkcją” roślin akwariowych. Hodowla wodna to zaledwie część naszej oferty. Wszystkie rośliny, które uprawiamy osobiście, są reprodukowane i utrzymywane w warunkach zbliżonych do tych panujących w Twoim zbiorniku. Pozwoli to uniknąć kłopotów z przyjęciem się roślin oraz ich dalszą pielęgnacją.

Hodowla wodna na każdą kieszeń

W naszej ofercie hodowli wodnej znajdziesz roślinność o zróżnicowanej wielkości i wymaganiach w zakresie pielęgnacji oraz utrzymania. To, że jesteśmy bezpośrednim producentem roślin akwariowych sprawia, że możemy Tobie zaoferować konkurencyjne ceny. W naszym sklepie znajdziesz sadzonki już od 1 zł za sztukę!

Służymy pomocą – jak dobrać odpowiednie rośliny akwariowe?

Przed dokonaniem wyboru roślin akwariowych, warto zasięgnąć opinii fachowca – w tym celu zapraszamy do kontaktu. Doradzimy oraz dobierzemy odpowiednie środki pielęgnacyjne. Wszystkie rośliny starannie pakujemy i dostarczamy w optymalnym stanie.

Warto zdać się na nas – Planta Garden to zaufany producent roślin akwariowych, posiadający w swojej ofercie bardziej i mniej popularne rośliny do zbiorników.