Kategorie produktów

Wyciory i szczotki do węży akwariowych

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Dlaczego potrzebujesz szczotek do węży akwariowych?

Akcesoriów ułatwiających dbanie o czystość akwarium nigdy dość! W Planta Garden oferujemy wyciory i szczoteczki do węży akwariowych, dzięki którym Twoje akwarium będzie czyste jeszcze dłużej! W naszym sklepie znajdziesz wyciory do węża akwariowego, a także małe szczoteczki do czyszczenia pompy akwariowej. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy rozwiązanie optymalne.

W czym pomoże wycior do węży akwariowych?

Wyciory do węży akwariowych to nic innego jak długie stalowe elementy o niewielkiej średnicy, które zakończone są wytrzymałą szczoteczką umożliwiającą czyszczenie od wewnątrz różnych węży przy instalacjach typu filtr, pompka czy grzałka.

Wystarczy wepchnąć wycior do węża akwariowego i przeciągać nim aż uda się nam całkowicie wyczyścić lub przetkać przewód. Usuwanie w ten sposób osadu umożliwia wzrost wydajności działania filtra nawet o 30%!

Pamiętaj, że bez odpowiednich sprzętów czyszczenie tak niewielkich powierzchni z ograniczonym dostępem trwałoby zdecydowanie dłużej, a efekt końcowy raczej nie byłby zadowalający. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań – zapraszamy do kontaktu.