Kategorie produktów

Preparaty

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 691 elementów

Preparaty do akwarium : uzdatniacze wody, preparaty obniżające lub podwyższające pH

W ofercie Planta Garden czekają m.in. uzdatniacze wody, których należy użyć przed wlaniem wody do zbiornika. Dostosowanie wody do warunków sprzyjających rozwojowi roślin i ryb jest niezwykle istotne w akwarystyce.

Proponujemy także preparaty obniżające pH lub podwyższające bufor pH w zbiornikach. Ustabilizowanie kwasowości/zasadowości wody do poziomu bezpiecznego dla roślin i zwierząt przyniesie same korzyści.

Preparaty akwarystyczne - Witaminy, hormony, mineralizatory

Planta Garden, jako sprawdzony i doświadczony sprzedawca w dziale akwarystyki, poleca również preparaty do stymulacji wzrostu ryb i roślin. Dostarczenie rybom niezbędnych i cennych składników odżywczych oraz minerałów podniesie witalność, apetyt i płodność tych stworzeń.

Inne preparaty i suplementy do akwarium

Polecamy produkty do usuwania zmętnienia wody oraz odmulacze w płynie. Zadbaj o klarowność wody w zbiorniku bez konieczności jej częstej podmiany.

Środki do akwarium do zwalczania szkodników

W ofercie Planta Garden znajdziesz także preparaty do walki z „niechcianymi lokatorami” w akwarium. Dzięki naszym środkom do zwalczania ślimaków czy glonów bądź planarii, w bezpieczny dla Twoich roślin i ryb sposób pozbędziesz się problemu.