Kategorie produktów

Pokarmy

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 1016 elementów

Pokarmy do akwarium

Każdy akwarysta wie, że oprócz dobrze dopasowanego akwarium oraz poprawnie dobranego oświetlenia każde podwodne stworzenie potrzebuje odpowiedniego pokarmu. Jest to bardzo istotny element, który wpływa na efekty rozwoju. Na stronie internetowej Planta Garden mogą znaleźć Państwo wysokiej jakości pożywienie dla ryb, artemii, krabów, małż, raków, ślimaków, żółwi, krewetek oraz żab. Posiadamy wyselekcjonowane i uprzednio przetestowane wyroby zaufanych marek. Oferujemy produkty bogate w wartości odżywcze i niezbędne składniki mineralne. Dobierając odpowiednią karmę, należy zwrócić uwagę na kilka bardzo aspektów. Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, czy hodowane zwierzęta są mięsożerne czy roślinożerne. Ponadto należy upewnić się jakie produkty najkorzystniej wpływają na zdrowie i stan wodnych stworzeń, które mieszkają w posiadanym akwarium. Na naszej stronie znaleźć można przede wszystkim pokarmy preparowane. Dostępne są w granulkach, płatkach, tabletkach oraz pałeczkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dobrania odpowiedniego pożywienia dla swoich rybek. W razie wątpliwości oraz wszelkich pytań zachęcamy do kontaktu.

Pokarm jest istotny dla zwierząt hodowanych w akwarium. Sprzedajemy najlepszej jakości karmy dla ryb, krabów, raków i artemii. Współpracujemy z różnymi producentami, co zapewnia większy wybór. Posiadamy setki produktów bogatych w składniki mineralne niezbędne w diecie zwierząt akwarystycznych. Naszą misją jest dostarczanie tylko wysokiej jakości produktów. Szybki kontakt z klientem pozwala na ekspresową i bezpieczną wysyłkę. Prowadzimy konsultacje z klientami, które pomagają nam w prosty i szybki sposób doradzić odpowiedni produkt do plantowanych zwierząt.

Popularne pokarmy preparowane

Jedne z najbardziej znanych to pokarmy preparowane. Dostępne są w granulatach, płatkach, tabletkach czy w postaci pałeczek. Stanowią połączenie naturalnego pokarmu wzbogaconego sztucznymi dodatkami. Oferta Planta Garden obejmuje tylko wysokiej jakości pokarmy. Wyselekcjonowane z pośród ofert dostępnych producentów zapewniają odpowiedni rozwój ryb.