Kategorie produktów

Muszle i kokosy

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W Planta Garden szczególnie doceniamy producentów, którzy oferują naturalne rozwiązania i dekoracje. W naszym sklepie akwarystycznym znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty od znanych i renomowanych wytwórców. Jeśli szukasz naturalnego i jednocześnie przykuwającego wzrok ozdobnika – sprawdź muszle i kokosy w zakładce „dekoracje”.

Funkcje kokosa w akwarium

Kokosy świetnie sprawdzą się w każdym akwarium – zarówno morskim, jak i słodkowodnym. Jaką rolę może odgrywać kokos w Twoim zbiorniku? Jeśli jeszcze nie wiesz – chętnie służymy inspiracją!

Kokos może stanowić naturalną kryjówkę oraz miejsce składania ikry dla ryb. To także świetne rozwiązanie do terrarium, gdzie posłuży jako miejsce do spania i jak w przypadku akwarium – również kryjówka.

Kokosowy zawrót głowy

Ten naturalnie występujący materiał nie wydziela do wody niepożądanych, szkodliwych substancji – jest całkowicie bezpieczny dla ryb i pozostałych roślin. Przed zastosowaniem wystarczy przepłukać dekorację pod bieżącą wodą – w ten sposób pozbywamy się również ewentualnego kurzu i pyłków, które w ten sposób nie przedostaną się do zbiornika.