Kategorie produktów

Z butlą 0,75 l

Dlaczego warto wybrać kompletne zestawy CO2 do akwarium z butlą?

W przeróżnych sklepach akwarystycznych często trudno podczas jednej wizyty kupić gotowy zestaw CO2 do akwarium. Samodzielne kompletowanie zestawu, zwłaszcza dla początkujących akwarystów, może stanowić nie lada wyzwanie.

Planta Garden przygotował dla naszych klientów – zarówno dopiero wkraczających w świat akwarystyki, jak i doświadczonych akwarystów – specjalne zestawy CO2. Gwarantujemy, że szeroka oferta naszych zestawów CO2 z butlą to jedyne sensowne rozwiązanie. Otrzymujesz produkty i sprzęt gotowe do użycia zaraz po zakończeniu montażu.

Zestawy CO2 z butlą 0,75 l – dla kogo?

Wszystkie oferowane przez Planta Garden butle, niezależnie od pojemności, są całkowicie nowe, z 10-letnią legalizacją. Nie ma mowy o fabrycznym odnawianiu starych butli. Sprzedawana przez nas butla jest napełniona, gotowa do użycia.

Zestaw CO2 z butlą 0,75 l sprawdzi się w przypadku małych akwariów. Podczas wyboru pojemności butli należy brać pod uwagę wiele czynników, m.in. objętość akwarium, ilość roślin, ryb, moc oświetlenia, a także sposób napowietrzania i dyfuzji w akwarium.

W przypadku niewielkich zbiorników, np. 60-65 litrów, butla 0,75 l zdecydowanie wystarczy na dłużej. Pamiętajmy także o innych ograniczeniach, jak miejsce składowania. Jeśli butla umieszczona jest w niewielkiej szafce pod zbiornikiem lub na blacie obok akwarium, wówczas lepiej decydować się na małe butle typu 0,75 l.