Kategorie produktów

Karmniki automatyczne

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Automatyzacja karmienia ryb akwariowych? Tak!

O ile pielęgnacja akwarium należy do zadań czasochłonnych i ogólnie zajmujących, o tyle samo karmienie można uznać za czynność niezbyt atrakcyjną i raczej mechaniczną. Gdyby tylko istniała możliwość zdjęcia z siebie tego obowiązku bez szkody dla zwierząt… Na szczęście z pomocą przychodzi technologia i karmniki automatyczne dla rybek akwariowych!

Dlaczego warto zainwestować w karmnik automatyczny do akwarium?

Czy zdarzyło Ci się przekarmić ryby, bo zapomniałeś, że pół godziny temu już podałeś pokarm? Albo odwrotnie – czy kiedykolwiek zapomniałeś o porze karmienia? Dzięki karmnikom automatycznym do akwarium takie sytuacje nie będą miały więcej miejsca.

Oferowane w sklepie Planta Garden karmniki automatyczne do akwarium dla rybek należą wyłącznie do renomowanych producentów, a same urządzenia wykonane są z plastików wysokiej jakości – nie pękają i nie bledną. Zasilanie karmników automatycznych dla rybek ogranicza się zazwyczaj do baterii typu AA.

W zależności od wybranego modelu, karmniki automatyczne do akwarium możesz zaprogramować do wydawania do 5 posiłków dziennie, zawsze tej samej, precyzyjnie odmierzonej dawki. Dzięki temu nie przekarmisz zwierząt, ani nie pominiesz pory karmienia.