Kategorie produktów

O wysokości 48 cm

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Tła akwarystyczne o wysokości 48 cm

W Planta Garden znajdziesz wszystko, co potrzebne do wyposażenia Twojego akwarium – od instalacji i filtrów, przez dekoracje typu rurkobloczki dla krewetek, na tłach akwarystycznych kończąc. Oferujemy wysokiej jakości produkty renomowanych wytwórców z całego świata. Nasze tła dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych i wysokościach.

Dlaczego warto mieć tło w akwarium?

Odpowiednio dopasowane tło stanowi urozmaicenie dla ryb i samych akwarystów, poza tym ulokowanie obrazka czy folii na tylnej szybie pozwoli zasłonić ścianę oraz ewentualne instalacje czy systemy filtracyjne.

Tła z głębią lub ciekawym motywem, odzwierciedlającym naturalne warunki występowania danych gatunków ryb działają na nie odprężająco i redukują stres. Dzięki temu ryby czują się bezpieczniej – jak w domu.

Tła dla średnich zbiorników

Przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić, dla jakich wymiarów zbiornika jest przeznaczone dane tło akwarystyczne, fototapeta czy nawet sama folia samoprzylepna. W Planta Graden proponujemy wysokiej jakości tła dwustronne dla akwarium o wysokości 48 cm – to zbiorniki średnich wielkości, które tak samo jak inne wymagają odpowiedniej oprawy i dekoracji. Sprawdź naszą ofertę!