Kategorie produktów

Rurkobloczki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Naszym zdaniem każde akwarium wymaga przemyślanych dekoracji, które nie tylko ozdobią zbiornik, ale także będą na co dzień praktycznie wykorzystywane przez ryby czy skorupiaki. W Planta Garden oferujemy wysokiej jakości, wyselekcjonowane ceramiczne ozdoby do akwarium – dzięki nim stworzysz niepowtarzalne aranżacje.

Kryjówki idealne

Rurkobloczki ceramiczne to świetna kryjówka dla krewetek oraz małych i średnich rybek. Niepowtarzalna konstrukcja tych dekoracji jest stabilna i przede wszystkim bezpieczna dla roślin i stworzeń wodnych. W Planta Garden posiadamy w ofercie rurkobloczki składające się z 3, 6, a nawet 15 rurek wykonanych z ceramiki. Dostępne w kolorystyce ciemnej i jasnej, a także w różnych rozmiarach.

Co wyróżnia nasze produkty?

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden stawia na produkty wyłącznie sprawdzone, pochodzące od rzetelnych i renomowanych producentów. Kupując u nas, zyskujesz pewność, że nie wyrządzisz krzywdy rybom czy roślinom. Każdy produkt jest dokładnie opisany i zawiera wszelkie informacje niezbędne do prawidłowego użytkowania. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz do swojego akwarium ceramiczne rurkobloczki.