Kategorie produktów

Uchwyty na szybę

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Szyba nakrywkowa w akwarium – rola

Nie w każdym akwarium istnieje potrzeba nakładania szyby nakrywkowej. Jeśli masz w domu ciekawskiego kota albo małe dzieci, które chciałyby pogłaskać rybkę, czy w końcu ryby mogące wyskoczyć ze zbiornika – w tych sytuacjach być może będziesz potrzebować nakrycia górnej części akwarium.

Tu z pomocą przychodzi szyba nakrywkowa do akwarium. Jest to zwykle szklana szybka lub wykonana z akrylu płytka, którą umieszcza się na odsłoniętej części akwarium. Zazwyczaj w sklepach otrzymujesz sam element, bez chwytaków czy rączek, które umożliwiłyby bezproblemowe podnoszenie i opuszczanie szyby do akwarium.

Uchwyty na pokrywę akwariową

W hurtowni akwarystycznej Planta Garden polecamy uchwyty nakrywkowe do szyby w akwarium oraz narożniki do akwariów. Uchwyty na pokrywę akwariową wykonane są z metalu i są wyposażone w gumowe zabezpieczenia przed uszkodzeniem w wyniku styku metal-szkło. Posiadają także gumowy element zapobiegający zsuwaniu się szyby.

Narożniki do akwariów mocuje się w narożnych częściach szybki. Oferowane przez nas produkty mogą również posłużyć jako podstawki pod akwarium.