Kategorie produktów

Standard

Tła strukturalne standard

Poszukujesz dekoracji do swojego akwarium, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Podpowiadamy: dobrym pomysłem jest umieszczenie w zbiorniku tła akwarystycznego, które z pewnością pozwoli stworzyć wyjątkową aranżację niezależnie od ilości zamieszczonych innych elementów dekoracyjnych. Na początek polecamy tła strukturalne standard – sprawdź dlaczego.

Czym jest tło strukturalne?

Na początek krótkie wyjaśnienie, czym jest tło strukturalne – to element dekoracyjny umieszczany wewnątrz akwarium, posiada wiele struktur, dzięki czemu tworzy efekt 3D. Tła strukturalne mogą być płaksie, wówczas zajmują mniej miejsca. W pozostałych przypadkach tło w różnych swoich fragmentach może odstawać od paru milimetrów do nawet kilku centymetrów. Pamiętaj o tym, gdy szukasz tła do wąskiego lub niewielkiego zbiornika, w którym liczy się dostępna przestrzeń.

Dla kogo standardowe tła strukturalne?

Nie ma tutaj jasnych wytycznych. Tak naprawdę każdy, nawet zaprawiony w bojach akwarysta może zakupić standardowe tło strukturalne. Ważny jest pomysł na aranżację wnętrza zbiornika oraz samopoczucie ryb, które w otoczeniu takiego tła będą czuć się bezpieczniej. Sprawdź ofertę Planta Garden pod kątem teł strukturalnych i znajdź coś dla siebie już dziś.