Kategorie produktów

Promocje

Oświetlenie i akcesoria

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 478 elementów

Oświetlenie do akwarium

Oświetlenie do akwarium to nie tylko niezbędny element akwarium zapewniający rybom i roślinom prawidłowe warunki, ale także zwiększający atrakcyjność zbiornika. Najczęściej wybieranymi typami oświetlenia do akwarium są belki oświetleniowe, różnego rodzaju lampki oświetleniowe, świetlówki i oświetlenie dekoracyjne. Wybierając oświetlenie do akwarium należy się kierować mocą i barwą światła. W przypadku akwarium roślinnego zaleca się użycie przelicznika 0,7-1,0 W na litr objętości akwarium. Oświetlenie do akwarium ma także różne temperatury barwowe oznaczone w skali Kelvina (K).

Belki oświetleniowe

Oferujemy różnego typu belki - HQI, PL, T5, i T8. Głównymi zaletami tego typu oświetlenia do akwarium jest:

  • łatwy montaż,
  • estetyczny wygląd,
  • funkcjonalność. 

Tego typu oświetlenie gwarantuje optymalną barwę i moc światła dzięki doskonale współpracującym ze sobą świetlówkom. Oświetlenie takie możemy zamontować nad otwartym akwarium, na szybie lub w pokrywie do akwarium.

Dużym zainteresowaniem wśród akwarystów cieszą się także belki i panele LED. Głównie ze względu na oszczędność energii i dużą żywotność tego typu nowoczesnego oświetlenia do akwarium. W ofercie posiadamy wiele modeli oświetlenia LED montowanego na pokrywie lub bezpośrednio na akwarium.