Kategorie produktów

Oświetlenie i akcesoria

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 508 elementów

Oświetlenie i akcesoria do akwarium

Oświetlenie i najróżniejsze akcesoria to bardzo ważny element każdego akwarium. Tego typu dodatki tworzą prawidłowe warunki do życia dla rybek ozdobnych oraz innych podwodnych gatunków, które zechcesz hodować. Na naszej stronie oferujemy przede wszystkim różnego rodzaju lampy, oświetlenie dekoracyjne do akwarium, świetlówki do akwarium oraz żarówki do akwarium. Dużym powodzeniem cieszą się także taśmy ledowe ze względu na energooszczędność i znaczącą żywotność. Najpopularniejsze są jednak belki oświetleniowe, ponieważ są funkcjonalne oraz łatwe do zamontowania. W dodatku znajdą u nas Państwo wiele akcesoriów do akwarium i części takich jak: stelaże do lamp, odbłyśniki, oprawki, stateczniki oraz pokrywy akwariowe. Wraz z wyposażeniem zakupionym na naszej stronie posiadane akwarium będzie odpowiednio zaaranżowane i stworzy prawidłowe warunki do życia dla wybranych podwodnych osobników. Warto wspomnieć, że w naszym sklepie oferujemy tylko produkty najwyższej jakości i ze starannie dobranych surowców. Co ważne – gwarantujemy również bezpieczną wysyłkę nawet najbardziej delikatnych przedmiotów.

Najczęściej wybieranymi typami oświetlenia do akwarium są belki oświetleniowe, różnego rodzaju lampki oświetleniowe, świetlówki i oświetlenie dekoracyjne. Wybierając oświetlenie do akwarium należy się kierować mocą i barwą światła. W przypadku akwarium roślinnego zaleca się użycie przelicznika 0,7-1,0 W na litr objętości akwarium. Oświetlenie do akwarium ma także różne temperatury barwowe oznaczone w skali Kelvina (K).

Belki oświetleniowe do akwarium

Oferujemy różnego typu belki - HQI, PL, T5, i T8. Głównymi zaletami tego typu oświetlenia do akwarium jest:

  • łatwy montaż,
  • estetyczny wygląd,
  • funkcjonalność. 

Tego typu oświetlenie do akwarium gwarantuje optymalną barwę i moc światła dzięki doskonale współpracującym ze sobą świetlówkom. Oświetlenie takie możemy zamontować nad otwartym akwarium, na szybie lub w pokrywie do akwarium.

Dużym zainteresowaniem wśród akwarystów cieszą się także belki i panele LED. Głównie ze względu na oszczędność energii i dużą żywotność tego typu nowoczesnego oświetlenia do akwarium. W ofercie posiadamy wiele modeli oświetlenia LED montowanego na pokrywie lub bezpośrednio na akwarium.