Kategorie produktów

Z butlą 5 l

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wybieramy kompletne zestawy CO2 do akwarium z butlą

Jako hurtownia akwarystyczna z wieloletnim doświadczeniem możemy śmiało stwierdzić, że przez lata wypracowaliśmy metodę komunikacji z naszymi klientami. Wiemy czego oczekujecie i mamy to, na czym Wam zależy w atrakcyjnych cenach.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy musi wiedzieć jak prawidłowo skompletować zestaw CO2 z butlą do swojego akwarium. Dlatego opracowaliśmy kilkadziesiąt gotowych zestawów, aby każdy znalazł coś dla siebie – zarówno początkujący jak i wprawieni akwaryści.

Zestawy CO2 z butlą 5 l – dla kogo?

Wszystkie nasze butle, które oferujemy w sklepie internetowym Planta Garden są NOWE – nie odnawiamy ich fabrycznie, bo wiemy, że nowe znaczy bezawaryjne. Masz aż 10 lat legalizacji – tyle spokoju możemy zagwarantować podczas ponownego napełniania butli gazem.

Zestaw CO2 z butlą 5 l sprawdzi się w przypadku średnich akwariów. Pamiętaj, że sama objętość akwarium to nie wszystko. Wybierając butlę pod względem jej pojemności bierz pod uwagę różne czynniki, w tym ilość roślin, ryb, moc oświetlenia oraz sposób napowietrzania i dyfuzji w akwarium.

W przypadku zbiorników do 200 l, butla o pojemności 5 l zdecydowanie wystarczy na kilka miesięcy. W przypadku mniejszych akwariów, okres użytkowania może się wydłużyć o parę kolejnych miesięcy. Nie masz pewności, czy butla CO2 5 l będzie odpowiednia do Twojego akwarium? Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać odpowiednią pojemność butli CO2.