Kategorie produktów

Promocje

Nano akwarium

Mianem nano określa się akwaria o pojemności do 50 l. Nano akwarium to rodzaj zbiornika najczęściej jest wybierany przez osoby hodujące krewetki lub małe rybki np. bojowniki, a także rośliny akwariowe. Dzięki małym rozmiarom nano akwarium może służyć za efektowną dekorację nawet najmniejszych pomieszczeń, a kompletność zestawów sprawia, że jest to dobry wybór także dla początkujących miłośników akwarystyki.

Oferta Planta Garden obejmuje duży wybór zestawów akwariowych dostępnych w różnych wielkościach. W naszym sklepie znajdują się zestawy Aquael Shrimp Set Smart wyposażone w lampę ledową Leddy Smart Plant, filtr wewnętrzny Pat Mini, automatyczną grzałkę, ochronną podkładkę gąbkową oraz pokarm dla rybek. Zestaw zawiera również szybę nakrywową. Dzięki zastosowaniu gęstej gąbki filtr jest bezpieczny nawet dla najmniejszych okazów żyjących w zbiorniku, natomiast światło o temperaturze barwowej 8000 K emitowane przez lampę pozytywnie wspiera rozwój roślinności w nano akwarium. Zestawy akwariowe Aquael Shrimp Set dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej oraz w poj. 10, 20 i 30 l.

Oferujemy także prostokątne i owalne zestawy akwariowe Aquael Classic o szerokości 40, 50 i 60 cm w konkurencyjnych cenach. Zestawy te składają się ze zbiorników wykonanych z wytrzymałego szkła, zespolonego czarnym silikonem, a także solidnej pokrywy z systemem SmartOpen, który pozwala na jej otwarcie pod kątem 90º. Zestawy Aquael Classic sprzedawane są z pełnym wyposażeniem, które składa się z filtrów wewnętrznych Fan, grzałki Comfortzone oraz pokrywą z oświetleniem T8, z wygodną klapką do karmienia rybek. Do zestawu dołączony jest pakiet startowy — uzdatniacz wody, pokarm dla rybek i biostarter.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów