Kategorie produktów

Karmidełka, karmniki, pipety

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

Czy można uprościć proces karmienia zwierząt w akwarium?

Odpowiadamy: zdecydowanie tak! W ofercie sklepu Planta Garden czekają na Ciebie liczne rozwiązania problemu odpowiedniego dozowania pokarmu dla naszych pupili w zbiorniku (akwarium czy terrarium). Teraz wystarczy wybrać jeden z naszych produktów i ułatwić sobie życie podczas karmienia.

Karmienie zwierząt akwariowych nie musi być skomplikowane

Osoby preferujące karmienie ryb i innych mieszkańców akwarium w stylu klasycznym, tj. z ręki, z pewnością docenią rozwiązanie, które przysporzy im mniej problemów z porządkowaniem zbiornika. W Planta Garden proponujemy karmidełka szklane, układane na dnie akwarium oraz zawieszane. W obu przypadkach zwierzęta akwariowe unikają konieczności dotykania granulatu na dnie zbiornika. A Ty możesz bez obaw precyzyjnie dawkować dzienne porcje żywieniowe swoim wodnym pupilom.

Dla lubiących technologię akwarystów z kolei polecamy karmniki akwariowe automatyczne, które pozwalają na zaprogramowanie ilości karmień wraz z precyzyjnie odmierzoną dawką pokarmu. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji częstych wyjazdów czy delegacji – już nie ma potrzeby angażować znajomych i rodziny w karmienie rybek w akwarium!