Kategorie produktów

Preparaty i suplementy dla krewetek

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

Hodowla krewetek w akwarium

Świat akwarystyki pochyla się w stronę krewetek. Coraz więcej akwarystów chętnie podejmuje się hodowli krewetek akwariowych – to coś nowego, kolorowego i bardzo efektownego. Utrzymanie tych bezkręgowców w zbiorniku wymaga specyficznych warunków, ale stworzenia te mogą przysłużyć się naszemu akwarium bardzo szybko i dokładnie.

Krewetki najchętniej żywią się algami, w związku z tym są wyjątkowo pomocnymi asystentami wspomagającymi nasze codzienne prace podczas utrzymywania zbiornika w czystości. Nie potrzebują przy tym zbyt dużo miejsca. Są społecznie aktywne, dlatego najlepiej mieć kilka osobników na małej powierzchni (np. 5-8 sztuk w zbiorniku 20 litrów).

Preparaty i suplementy dla krewetek akwariowych

W hurtowni akwarystycznej Planta Garden znajdziesz wszystko, co niezbędne do prowadzenia hodowli krewetek. W ofercie posiadamy m.in. bakterie oraz wspomagacze (odporności, wylinki) i witaminy. Polecamy także leki na najczęstsze infekcje i choroby dotykające krewetki akwariowe.

W sprzedaży proponujemy także preparaty uzdatniające wodę, oczyszczaczezmieniające parametry oraz środki przyspieszające wzrost i wspomagające rozmnażanie.

Sprawdź, co mamy w ofercie, a w razie pytań – dzwoń lub pisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.