Kategorie produktów

Nowy sklep stacjonarny w Lubinie

Zapraszamy
do naszego nowego
sklepu stacjonarnego
w Lubinie
Planta Garden, ul. Sportowa 1
Zobacz naszą hodowlę roślin akwariowych i bogatą ofertę sprzętu akwarystycznego na żywo!

Jesteśmy firmą zrodzoną z pasji, z wieloletnim doświadczeniem w akwarystyce. Specjalizujemy się w hodowli roślin akwariowych, dostarczając je do pasjonatów w całej Polsce. Nasza oferta to także kilka tysięcy artykułów akwarystycznych od wielu renomowanych firm.
Od wielu lat nasze produkty można zakupić w sklepie internetowym plantagarden.pl. Celem zapewnienia naszym klientom lepszej obsługi otworzyliśmy w 2018 roku sklep stacjonarny w Lubinie, gdzie można od ręki dostać praktycznie wszystkie produkty oferowane przez nas online.
Do naszego sklepu w Lubinie zapraszamy zarówno początkujących miłośników akwarystyki, jak i wymagających klientów z długoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Nasza fachowa obsługa na żywo doradzi i pomoże w zakupie roślin i skompletowaniu sprzętu akwarystycznego, pomożemy także w rozwiązaniu problemów w prowadzeniu akwarium.
Zapraszamy akwarystów z Lubina i okolic

w tym z Polkowic, Głogowa, Legnicy, Bolesławca a także z Wrocławia czy Zielonej Góry.
W nowo urządzonym lokalu znajdziecie bogatą ofertę roślin z własnej hodowli wodnej, w koszykach, in vitro, a także zestawy CO2, kompletne zestawy akwariowe, filtry i grzałki akwarystyczne, oświetlenie, dekoracje, profesjonalne podłoża, preparaty i nawozy dla roślin, pokarmy dla ryb, akcesoria do oczek wodnych i wiele innych!

Sklep akwarystyczny Planta Garden w Lubinie jest także punktem odbioru osobistego zamówień zrealizowanych poprzez sklep plantagarden.pl
Zapraszamy
do zakupów!
Planta Garden
ul. Sportowa 1
59-300 Lubin
Godziny otwarcia:
poniedziałek
10:00 - 17:00
wtorek
10:00 - 17:00
środa
10:00 - 17:00
czwartek
10:00 - 17:00
piątek
10:00 - 17:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
NIECZYNNE