Kategorie produktów

Kleje, silikony i smary

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

Kleje do tła akwarium

Hurtownia akwarystyczna Planta Garden poleca kleje do tła akwarium renomowanych producentów. Oferowane przez nas kleje do fototapet na tylne ściany w akwariach i terrariach są przezroczyste, a przede wszystkim nietoksyczne.

Tło na tylnej szybie akwarium pozwala zakryć nieestetyczne zaplecze techniczne zbiornika, a także buduje poczucie bezpieczeństwa wśród ryb.

Kleje do dekoracji akwarium

W naszej ofercie znajdziesz także kleje cyjanoakrylowe do akwarium do przyczepiania mchów i roślin do skał czy korzeni. Klej do akwarium wiąże w ciągu kilku sekund i odznacza się świetnymi właściwościami wytrzymałościowymi. Za pomocą kleju do akwarium możesz także dokonywać drobnych napraw plastikowych elementów.

Dostępne są również dwuskładnikowe masy plastyczne do łączenia niewielkich kawałków skał oraz przytwierdzania koralowców twardych do skały. Klej nie powoduje zanieczyszczeń wody.

Silikon akwarystyczny

Planta Garden oferuje bezbarwne oraz czarne silikony akwarystyczne. Nadają się do zabezpieczania łączeń szyb w zbiorniku oraz mocowania elementów dekoracyjnych.

Smary silikonowe do akwarium

Smary silikonowe w akwarystyce wykorzystywane są do konserwacji sprzętów akwarystycznych. Sprawdź naszą ofertę smarów do zabezpieczania uszczelek filtrów, pomp obiegowych, reaktorów itp. w akwariach.