Kategorie produktów

Promocje

Nawozy

Planta Garden oferuje szeroki asortyment nawozów dla roślin akwariowych. Sprzedajemy kilkadziesiąt rodzajów nawozów, których rolą jest dostarczenie roślinom niezbędnych pierwiastków. Oferta obejmuje nawozy płynne i do podłoża. Mają one na celu odżywić i wspomóc regenerację roślin akwariowych.

Funkcja nawożenia

Nawozy spełniają bardzo ważną rolę. Dostarczanie odpowiednich pierwiastków, mikro i makroelementów to ich główne zadanie. Azot, fosfor, potas to niektóre z nich. Ich niedobór zakłóca proces rozwoju roślin. Proponujemy każdy rodzaj nawozu w atrakcyjnych cenach. Służymy profesjonalnymi radami odnośnie ich doboru.

Środki w płynie i stałe

Te pierwsze podawane bezpośrednio do wody. Są proste w stosowaniu. Odpowiednia dawka gwarantuje zamierzony efekt. Innym rodzajem są nawozy w postaci stałej, w formie granulatu czy kulek. Podawane pod korzenie roślin charakteryzują się silniejszym działaniem od płynnych. Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje nawozów. Zaopatrzamy się i różnych producentów, co dywersyfikuje możliwość wyboru odpowiedniego preparatu.

Filtr produktów

Kategorie
Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 425 elementów