Kategorie produktów

Pozostałe akcesoria do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 123 elementów

Akcesoria do akwarium, które warto znać

W tym miejscu Planta Garden prezentuje pozostałe akcesoria do akwarium, które pomogą Ci przygotować i pielęgnować zbiornik akwarystyczny. Zebraliśmy dla Ciebie przydatne narzędzia oraz elementy dekoracyjne. Sprawdź, co mamy w ofercie dodatkowych akcesoriów do akwarium.

Dekoracje w akwarium

W naszej hurtowni akwarystycznej czekają na Ciebie takie elementy dekoracyjne do akwarium (lub terrarium) jak chociażby rurki z kory migdałecznika morskiego (świetne miejsce do składania ikry czy poszukiwania schronienia przez ryby) czy szklane domki dla krewetek.

Praktyczne rozwiązania do akwarium

Umieszczanie niektórych urządzeń w akwarium wymaga, aby zapewnić im stabilność przytwierdzając je na stałe do podłoża lub szyb. Polecamy przyssawki silikonowe z chwytakiem, dzięki którym przymocujesz filtry, liczniki bąbelków itp.

Dla zabezpieczenia dna zbiornika, który jednocześnie zapewni jego izolację termiczną, zdecydowanie rekomendujemy zakup maty pod akwarium. W tej zakładce znajdziesz także przyklejany na szybę termometr akwarystyczny.

Polecamy także programator czasowy, dzięki któremu będziesz w stanie sterować oświetleniem lub elektrozaworem w akwarium.

Chcesz dodatkowo zabezpieczyć szyby zbiornika przed ewentualnymi przeciekami? Sprawdź naszą ofertę specjalistycznych silikonów akwarystycznych. Oferowane przez nas rozwiązania są bezpieczne dla fauny i flory.