Kategorie produktów

Termostaty

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W Planta Garden znajdziesz tylko wysokiej jakości produkty i rozwiązania stosowane w akwarystyce. Zaopatrujemy się u sprawdzonych producentów, których możemy z czystym sumieniem zarekomendować. Polecamy elektroniczne termostaty do akwarium – monitorowanie temperatury wody jest niezwykle istotne!

Wpływ temperatury w akwarium

Woda w zbiorniku powinna mieć około 25 stopni Celsjusza. Wszelkie wahania – wzrosty i spadki nawet o 1-2 stopnie – mogą znacząco wpłynąć na zachowanie i zdrowie ryb czy roślinności, pogarszając ich komfort życia. Zwiększa się prawdopodobieństwo częstszych infekcji i chorób.

Rola termostatu

Sklep akwarystyczny Planta Garden oferuje precyzyjne, elektroniczne termostaty służące do monitorowania temperatury. W zależności od modelu możesz uzyskiwać informacje o panującej w zbiorniku temperaturze i w razie spadku podnieść ją do prawidłowego stanu.

Oferowane przez nas termostaty do akwarium są miarodajne i przetestowane. Otrzymujesz produkt, który został sprawdzony przed wysyłką, abyś zyskał pewność, że kupujesz urządzenie w pełni sprawne i gotowe do pracy.