Kategorie produktów

Czwórniki

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Metalowe czwórniki CO2 do akwarium

W ofercie hurtowni akwarystycznej Planta Garden pozostawiamy naszym klientom możliwość wyboru pomiędzy tańszymi produktami a droższymi, bardziej trwałymi i niezawodnymi rozwiązaniami.

Proponowane czwórniki metalowe firmy Camozii to oferta skierowana do akwarystów o większych oczekiwaniach co do trwałości i jakości. Tego producenta cechuje właśnie precyzja wykonania każdego z oferowanych produktów, zapewniających ich dłuższą żywotność oraz niezawodność.

Plastikowe czwórniki CO2

W naszym sklepie znajdziesz także tańsze, alternatywne rozwiązania do proponowanych powyżej czwórników akwariowych wykonanych z metalu. Czwórniki z tworzywa sztucznego są wytrzymałe, a z racji użytych do produkcji komponentów – mniej kosztowne w porównaniu do metalowych odpowiedników.

W przypadku czwórników plastikowych rekomendujemy posiłkować się produktami oferowanymi przez firmę TEKMA. To sprawdzony producent, który dostarcza rozwiązania i technologie dobrej jakości w stosunku do ceny.

Nie wiesz, jaki czwórnik wybrać do swojego zestawu CO2? Zgłoś się do nas – chętnie wskażemy dostępne możliwości i rozwiązania dla Twojego akwarium.