Kategorie produktów

Skała

Skalne tła strukturalne

Szukasz urozmaicenia akwarium dla swoich ryb albo skorupiaków w terrarium? Sprawdź naszą ofertę skalnych teł strukturalnych, które z pewnością przypadną do gustu nie tylko mieszkańcom zbiorników. W Planta Garden znajdziesz tylko wysokiej jakości, sprawdzone produkty znanych i renomowanych producentów z branży akwarystycznej, w tym tła, fototapety, folie samoprzylepne oraz tła strukturalne.

Dlaczego tło strukturalne to dobry wybór?

Tła strukturalne dzięki trójwymiarowej powierzchni z pewnością nie będą obojętne dla mieszkańców akwarium czy terrarium. Efekt 3D powiększa optycznie zbiornik, co jest pożądaną cechą w przypadku niewielkich powierzchniowo akwariów.

Druga kwestia, bardziej istotna pod kątem stworzeń zamieszkujących zbiornik. Tło strukturalne stanowi czynnik przybliżający naturalne warunki życia osobników akwarium czy terrarium. Innymi słowy, skorupiaki czy ryby będą czuły się bezpieczne i zrelaksowane, jak w domu.

Czy tła strukturalne nadają się tylko do akwarium?

Jako hurtownia akwarystyczna oferujemy naszym klientom także wyposażenie oraz dekoracje do terrarium i paludarium. Dostępne w naszym sklepie internetowym skalne tła strukturalne sprawdzą się w każdym z tych przypadków.