Kategorie produktów

Zestawy naprawcze do pompek

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Sklep akwarystyczny Planta garden oferuje nie tylko sprawdzone i renomowane produkty, ale także różnego rodzaju zestawy naprawcze do napowietrzaczy, gdy zachodzi konieczność szybkiego serwisu uszkodzonego elementu. Gdy liczy się czas, nie można pozwalać sobie na półśrodki, które mogłyby zaszkodzić rybom czy roślinom.

Rola pompki napowietrzającej w akwarium

Pompka napowietrzająca odpowiada za rozprowadzanie w zbiorniku drobnych bąbelków z pęcherzykami powietrza, które rozpuszczają się w wodzie, natleniając ją. Dzięki napowietrzaniu Twoje akwarium jest bezpieczne.

Ewentualne awarie czy uszkodzenia zdarzyć się mogą zawsze, nawet w wysokiej klasy sprzęcie. Wystarczy przegapić serwis, datę ważności produktu lub urządzenia i nieszczęście gotowe. W sklepie Planta Garden lubimy być przygotowani na wszelkie ewentualności dlatego oferujemy naszym klientom gotowe zestawy naprawcze do pompek napowietrzających, których mogą użyć w sytuacji awaryjnej, gdy nie ma czasu na wyszukiwanie możliwych rozwiązań – tu trzeba działać.

Zestawy naprawcze do napowietrzaczy do akwarium

Oferowany przez Planta Garden zestaw naprawczy do pompek składa się z części zamiennych do pompki TETRA. Co ważne, do zestawu dołączona jest instrukcja w języku polskim, dzięki czemu każdy, nawet początkujący akwarysta, będzie wiedział, jakie kroki należy podjąć w celu wymiany uszkodzonego elementu napowietrzacza.