Kategorie produktów

Szczypce do prac w akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Zmiana aranżacji akwarium

Szykujesz się do zmiany aranżacji w swoim akwarium? Chcesz przenieść jakiś element bez zanurzania rąk albo myślisz nad przesadzeniem pewnych roślin w zbiorniku? W takich sytuacjach warto zdać się na sprawdzone, wytrzymałe i precyzyjne akcesoria, które ułatwią Twoją pracę. Mowa oczywiście o szczypcach do prac w akwarium.

Szczypce do prac w akwarium

Oferowane przez hurtownię akwarystyczną Planta Garden szczypce do prac w akwarium dostępne są w kilku długościach, dzięki czemu będziesz w stanie wybrać model odpowiedni do swojego zbiornika. Wykonane z wysokiej jakości, mocnego i elastycznego tworzywa.

Najważniejszym elementem szczypiec do akwarium są końcówki zakończone ząbkami, dzięki czemu przenoszone rośliny nie będą wyślizgiwać się z zacisku. Szczypce do akwarium mogą posłużyć również do karmienia ryb i zwierząt akwariowych roślinami.

Należy pamiętać, że szczypce do akwarium nie służą do chwytania i transportu ryb – w tym celu polecamy nabycie siatki do ich odłowu. Jeśli masz pytania dotyczące szczypiec do akwarium lub innych akcesoriów do akwarium – czekamy na kontakt.