Kategorie produktów

Świetlówki T5

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

Uniwersalne oświetlenie LED T5

W naszym asortymencie oferujemy uniwersalne oświetlenie LED T5. Nasze profesjonalne modele pobudzają wzrost, rozwój i zdrowy wygląd roślin podwodnych stworzeń, a także podkreślają ich walory. W naszej ofercie znajdą Państwo świetlówki wielu popularnych producentów. Na stronie znajdują się świetlówka T5 SYLVANIA AQUASTAR, GROLUX, LUXLINE, a także HiLite Nature, Day, Blue, Marine oraz Colour. U nas znaleźć można świetlówki o barwie światła od 3000 K do 10 000 K oraz pomocy od 8 do 80 W. Towar tego typu posiadamy o wielu różnych długościach. Dzięki temu każdy akwarysta będzie mógł dopasować odpowiednią świetlówkę do swojego zbiornika. Moduł LED jest świetnym rozwiązaniem zarówno do akwariów słodkowodnych, jak i słonowodnych. Decydując się na świetlówki Led, należy dokupić do nich statecznik, czyli urządzenie stabilizacyjno-zapłonowe. Znajdą je Państwo także na naszej stronie. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z ofertą. Służymy pomocą i prosimy o kontakt w razie wszelkich problemów.

Świetlówki T5

Oferujemy uniwersalne oświetlenie led T5. Barwa światła emitowana przez ten rodzaj świetlówek sprzyja hodowli zarówno fauny i flory akwariowej. W ofercie znajdziecie specjalistyczne modele, które poprzez swoje światło pobudzają wzrost roślin, stymulują rozwój koralowców, podkreślają kolorystykę roślin i ryb. Mogą Państwo wybierać spośród produktów o barwie światła od 3000K do 10 000K oraz o mocy od 8 do 80W. Oferujemy świetlówki liniowe w rozmiarze od 438 do 1450mm, dzięki czemu z łatwością można dobrać oświetlenie do akwarium w każdym rozmiarze. Szeroki wybór umożliwia dobór świetlówek o odpowiedniej barwie, mocy i rozmiarze.

Proponowane przez nas moduły LED przeznaczone są do zbiorników zarówno słodkowodnych jak i tych ze słoną wodą. Odpowiednia temperatura barwowa hamuje rozwój glonów, pozwala na obserwację ryb aktywnych nocą, podkreśla piękne kolory fauny i flory oraz doskonale symuluje naturalne światło słoneczne. Proponowane przez nas świetlówki do akwarium mogą pochwalić się dużą mocą przy stosunkowo niewielkim rozmiarze oraz, co najważniejsze, niskim zużyciem energii.

Zasilanie led

Należy pamiętać, że świetlówki led t5, t8, czy kompaktowe nie będą działać po bezpośrednim podłączeniu do sieci. Konieczne jest użycie właściwego statecznika czyli urządzenia stabilizacyjno-zapłonowego. Stateczniki należy dobrać do mocy świetlówki, bowiem każda z nich działa wyłącznie z dedykowanym jej statecznikiem.W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym konsultantem.