Kategorie produktów

Odmulacze w płynie

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Co zamula dno akwarium?

Muł/szlam w zbiorniku pojawia się z kilku powodów. Najczęściej to odchody ryb i innych zwierząt wodnych, ale również „nadprogramowy” pokarm, który nie został zjedzony czy kurz i pył unoszące się z kamieni i dekoracji.

Jak walczyć z mułem w zbiorniku? Skuteczne odmulacze do akwarium od Planta Garden

Odmulacze w płynie są przyjazne dla roślin i zwierząt, można je stosować bez obaw. Wszystkie preparaty odmulające wodę w akwarium oferowane przez sklep internetowy Planta Garden zostały przetestowane i sprawdzone – polecamy środki usuwające muł i szlam pochodzące tylko od renomowanych producentów, których najchętniej wybierają akwaryści.

Wybierz pewniki – nasze odmulacze szybko i bez szkód dla mieszkańców zbiornika usuną muł i osad z podłoża. Przy okazji wyeliminujesz z akwarium szkodliwe substancje chemiczne (np. fosforany). Większość odmulaczy do akwarium działa szybko – nawet w ciągu 48 godzin możesz pozbyć się mułu z dna zbiornika, a woda pozostanie krystalicznie czysta.

Nie masz pewności, który odmulacz w płynie wybrać do swojego akwarium? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość – skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe i udzielimy niezbędnych informacji.