Kategorie produktów

Pompy do akwarium

Filtr produktów

Kategorie
Producent
Jak sortujemy produkty?
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

Jaka najlepsza pompka do akwarium - membranowa, wirnikowa, obiegowa czy przepływowa?

W związku z tym, że pompka do akwarium to jedno z podstawowych elementów wyposażenia każdego zbiornika, oferujemy bogatą ofertę tych urządzeń. W asortymencie sklepu znaleźć można pompki wirnikowe, obiegowe oraz ogólnego zastosowania. Nasze produkty są różnych gabarytów, dzięki czemu można dobrać odpowiednią do danego zbiornika. Pompki do akwarium znajdujące się ofercie sklepu Planta Garden pochodzą od renonowanych producentówtakich jak Hydor czy Juwel, mogą więc pochwalić się najwyższą jakością. Sprzedajemy ciche pompki akwariowe o różnej wydajności. Każdy z oferowanych produktów posiada możliwość regulacji przepływu wody. Każda oferowana przez nas pompka do akwarium charakteryzuje się wytrzymałością, prostą obsługą oraz cichą pracą. Dodatkowym atutem jest niskie zużycie energii oraz długa bezawaryjna praca. W ofercie także deflektory wody oraz gumowe adaptery, które wspomagają pracę pomp w akwarium. Zapewniamy wysyłkę w krótkim czasie, a w razie potrzeby służymy pomocną radą.

Dlaczego warto zamówić pompkę do akwarium w sklepie akwarystycznym Planta Garden?

Strona Planta Garden to sklep internetowym o szerokim i innowacyjnym asortymencie akwarystycznym. Oferujemy wiele przydatnych dodatków oraz funkcjonalnych urządzeń. Jednym z nich z pewnością są pompki do akwarium z filtrem i bez niego. Ten podstawowy element każdego zbiornika pełni bardzo ważną funkcję. W naszym sklepie akwarystycznym wybierać można spośród różnych tego typu urządzeń. Są one urozmaicone o różne wielkości, aby można było dobrać odpowiedni do posiadanego akwarium. U nas znajdą Państwo pompy do czyszczenia akwarium tylko kultowych i sprawdzonych producentów takich jak Aqua Nova, Aquael, EHEIM, Hydor, a także Juwel. Wybieramy jedynie wyselekcjonowane urządzenia stworzone z wysokiej jakości materiałów. Cechą naszych pomp akwariowych jest wytrzymałość oraz duża wydajność. Praca urządzeń jest cicha i przyjemna w odbiorze przez ludzkie ucho. Plusem jest również energooszczędność oraz długa i bezawaryjna praca.

Szukasz pompki do akwarium 25l, 30l, 60l, 100l, 120ll czy 200l? Sprawdź ofertę naszego sklepu!

Wysyłka oferowana przez Planta Garden jest szybka i bezproblemowa. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą i wybrania odpowiedniej pompy dla swojego zbiornika.