Kategorie produktów

Serwis i aranżacja akwariów

Akwarium w domu, mieszkaniu, czy biurze to nie tylko wspaniała dekoracja. Dla wielu z Państwa - początkujących i bardziej zaawansowanych stażem miłośników akwarystyki to również pasja, której poświęcają wiele wolnego czasu w trosce o rośliny i stworzenia w nim żyjące. Niektórym z Państwa, jak również ludziom, którzy planują przygodę z akwarystyką, zaprojektowanie zbiornika i odpowiednie jego zaaranżowanie może nastręczyć nie lada problemów. Nasza firma oferuje kompleksowe oraz profesjonalne usługi w zakresie zakładania i serwisowania zbiorników dekoracyjnych i wystawowych. Tworzymy akwaria zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Projekt każdego zbiornika traktujemy w sposób indywidualny, spełniamy największe wymagania naszych klientów. Inspiracje do projektów czerpiemy prosto z natury, dzięki temu akwaria posiadają swój wyjątkowy, naturalny charakter. Szczególne znaczenie ma dla nas również odpowiednie wkomponowanie zbiornika w różnorodne wnętrza.

Przygotowanie aranżacji przebiega w kilku etapach:

Etap 1.:
Spotkanie z klientem i omówienie szczegółów projektu, tj. wielkość akwarium, miejsce ustawienia, rodzaj aranżacji, osprzęt, wybór zwierząt i roślin mających zamieszkiwać zbiornik.

Etap 2.:
Wycena kosztów przedsięwzięcia, po zaakceptowaniu warunków - podpisanie umowy.

Etap 3.:
Przystąpienie do prac.

Etap 4.:
Zakończenie prac oraz udzielenie niezbędnych porad i wskazówek związanych bezpośrednio z nowo zaaranżowanym zbiornikiem.

Etap 5.:
Udzielenie darmowej pomocy w zakresie porad i serwisu gwarancyjnego w okresie jednego miesiąca od zakończenia wykonania usługi.


Serwis

W przypadku, gdyby potrzebowali Państwo dodatkowej pomocy ze strony Naszej firmy, oferujemy również usługę kompleksowego serwisu pogwarancyjnego, w ramach którego oferujemy m.in. konserwację sprzętu, ustalanie i korygowanie planu nawożenia zbiornika, podmianę wody, opiekę nad zwierzętami i roślinami etc. 


Nasze realizacje