Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Tropica Plant Growth Specialised Fertiliser [5l]

Kompletny nawóz zawierający azot i fosfor w opakowaniu o pojemności 5 l.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

459,00 zł / szt

+45 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji
TROPICA PLANT GROWTH SPECIALISED FERTILISER 5 l
Kompletny nawóz zawierający azot i fosfor.Tropica Plant Growth Specialised Fertiliser to nawóz zawierający wszystkie niezbędne składniki do wzrostu roślin, w tym azot i fosfor. Specialised Fertilizer jest odpowiedni dla akwariów z dużą ilością roślin w stosunku do ryb, gdyż dostarcza niezbędny azot i fosfor, który także może być dostarczany poprzez zwiększenie obsady ryb. Specialized Fertiliser jest skomponowany w taki sposób, że azot i fosfor są roślinom dostarczane głównie z tego nawozu. Specialized Fertilizer został opracowany dla małych i niskich roślin pobierających składniki pokarmowe przez liście jak i dużych roślin rozetowych.


Dawkowanie
Specialised Fertiliser stosuje się raz w tygodniu przy podmianie wody. Dozownik jest zastosowany w celu wystosowania odpowiedniej dawki preparatu. 1 naciśnięcie dozownika (1,2 ml) na każde 10 litrów wody raz w tygodniu.

Specialised Fertiliser zawiera azot (N) i fosfor (P). Dawkowanie należy dostosować do tempa pobierania tych składników przez rośliny, aby uniknąć niepożądanego wzrostu glonów. W przypadku pojawienia się glonów, należy zmniejszyć dawki o 50% i zwiększyć podmiany wody oraz ich częstotliwość.

  

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Tropica Plant Growth Specialised Fertiliser [5l]

Tropica Plant Growth Specialised Fertiliser [5l]