Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Phyton-Git Sol

103-113

24h

2 szt. na magazynie

Nowe

149,00 zł / szt

+14 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Phyton-Git Sol dołączył do gamy serii Additive Plus. Seria Additive Plus ma bardziej udoskonalony efekt dzięki dodaniu aktywnego składnika do oryginalnej serii dodatków. Tym razem przedstawmy nowo dostępny Phyton-Git Sol.

Opis:

  • Phyton-Git Sol, z dodatkiem aktywnego składnika, specjalizującego się w eksterminacji niebiesko-zielonych alg

  • Dodatki ADA opracowano w celu rozwiązania różnych problemów występujących w akwarium roślinnym


Phyton-Git jest stosowany do zwalczania chorób paproci wodnej i eksterminacji glonów, a ECA jest wykorzystywany do wybielania nowych liści i rozwoju koloru liści roślin łodygowych itp. Te dodatki zostały odnowione i stały się serią Additive Plus. Seria Additive Plus jest butelkowana w nowo zaprojektowanym pojemniku, dodając aktywne składniki do każdego oryginalnego dodatku, aby poprawić efekt. Na przykład Green Bacter Plus dodatkowo zwiększa wzrost bakterii, które działają skutecznie w zbiorniku filtra, dodając minerały do ​​kwasu organicznego, który jest kluczowym składnikiem Green Bacter. Ponadto, dodając bor do hormonu roślinnego pochodzącego z wodorostów, który jest aktywnym składnikiem Green Gain Plus, efekt promowania wzrostu nowych liści roślin wodnych jest jeszcze bardziej poprawiony. Tym razem Phyton-Git Sol to lepki typ Phyton-Git Plus, specjalizujący się w eksterminacji niebiesko-zielonych alg o ulepszonym działaniu bakteriobójczym. Phyton-Git początkowo miał efekt eksterminacji niebiesko-zielonych alg, ale Phyton-Git Sol został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować jego działanie.


Dozowanie:

  • Nowy Phyton-Git Sol jest wyposażony w łatwą w użyciu strzykawkę (1 ml). Jest łatwy do dodania na miejscu, a lepki roztwór środka bakteriobójczego pozostaje w miejscu, w którym jest dodawany przez długi czas.

Kontrola niebiesko-zielonych alg przez Phyton-Git Sol

Wśród glonów pojawiających się w akwariach, sinice są szczególnie szybko rosnące i najbardziej kłopotliwe. Ponieważ niebiesko-zielone glony mają jakby osłonę w formie plechy słabą regaują ze składnikami bakteriobójczymi. Poprzez wcześniejsze wyssanie niebiesko-zielonych alg, efekt kontrolujący działanie niebiesko-zielonych alg w Phyton-Git Sol jest jeszcze bardziej wzmocniony.

Sinice prawdopodobnie pojawią się na obszarach o słabym obiegu wody oraz przy starszym, zarośniętych i brudnych podłożach.

  • Odessij sinice wężem ile tylko jesteś w stanie
  • Miejsce, w którym uprzednio było ognisko sinic polej Phyton-Git Sol . Niedługo zostanie zregenerowany z pozostałych niebiesko-zielonych alg. Składnik bakteriobójczy pozostaje przez długi czas w miejscu, w którym został dodany, aby zapobiec regeneracji pozostałych niebiesko-zielonych alg.

Dzięki uczynieniu Phyton-Git Sol bardziej lepkim, środek przeciwbakteryjny Phyton-Git Sol pozostaje w docelowym miejscu przez długi czas. Dzięki pipecie można go bardzo precyzjnie zaaplikować w zarażone sinicą miejsce.

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Phyton-Git Sol

Phyton-Git Sol