Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

Aquajet PFN-500(N) Aquael

Pompa przeznaczona jest do pompowania i filtrowania wody w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych i basenach przydomowych.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

47,20 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pompa fontannowa Aquajet PFN 500 przeznaczona jest do małych oczek wodnych.

Aquajet PFN 500:

 • uniwersalne w zastosowaniu - jako napęd fontanny, filtry, kaskady czy lampy UV
 • niskie zużycie energii
 • funkcjonalna podstawa mocująca
 • Pompa fontannowa Aquajet PFN 500 przeznaczona jest do pompowania i filtrowania wody w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych i basenach przydomowych.
 • Mogą być używane także w innych warunkach, np. w ogrodnictwie, w gospodarstwach domowych i rolnych, w hodowli ryb i innych zwierząt, na budowach itd.
 • Niewielkie wymiary, duża wydajność i możliwość regulacji wydatku, a przede wszystkim prostota budowy sprawiają, że pompy AQUAJET PFN są uniwersalne i efektywne.
 • Pompy AQUAJET PFN są skuteczne, trwałe i łatwe w obsłudze.

Pompę można stosować w basenach pod warunkiem, że nikogo nie ma w wodzie. Pompy AQUAJET PFN można używać tylko dla cieczy o temperaturze do 35°C. Modele AQUAJET PFN 1000, PFN 1500 i PFN 2000 mogą pracować w słonej wodzie. Model AQUAJET PFN przeznaczony jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Opis działania:

 • Linia pomp AQUAJET PFN odznacza się bardzo dużą wydajnością w stosunku do swojej mocy. Jest to rezultatem zastosowania nowoczesnych, energooszczędnych silników oraz wysokiej jakości uszczelek pod komorą wirnika, które redukują straty wydajności do minimum. Co więcej, to ostatnie rozwiązanie umożliwia również pracę pompy AQUAJET PFN poza wodą (jest ona całkowicie szczelna) oraz wpływa na dużą wysokość podnoszenia, co umożliwia stosowanie pomp AQUAJET PFN jako pomp obiegowych.
 • Dla wygody użytkowników, wszystkie modele AQUAJET PFN zostały wyposażone w płynny system regulacji wydajności, za pomocą ergonomicznego pokrętła umieszczonego na dyszy wylotowej pompy. Dzięki niemu można łatwo regulować siłę strumienia wody.
 • Dzięki zastosowaniu ceramicznej osi wirnika w pompach AQUAJET PFN 1000-2000 odznaczają się one wyjątkowo cichą pracą. Duży prefiltr gąbkowy chroni wirnik pompy przed zanieczyszczeniami dzięki czemu nie wymaga ona częstego czyszczenia.
 • Pompy AQUAJET PFN są napędzane przez wodoszczelny, synchroniczny silnik, który ma niewielkie wymagania konserwacyjne. Wystarczy raz w miesiącu przeczyścić gniazdo wirnikowe. Aby zapobiegać spadkom wydajności pompy, należy oczyszczać wkład filtracyjny, płucząc go w wodzie pobranej ze stawu, co nie niszczy flory bakteryjnej w gąbce i przeciwdziała obniżaniu wydajności filtracji biologicznej. Częstość płukania wkładu zależy od stopnia zanieczyszczenia wody i należy je przeprowadzać przy wyraźnym spadku wydajności pompki.
 • Pompy z serii AQUAJET PFN zostały wykonane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Do sieci elektrycznej pompę można przyłączyć tylko przez gniazdo wtyczkowe z kontaktem ochronnym. Wtyczka powinna być przyłączona do gniazda sieciowego, znajdującego się w suchym miejscu. Przed każdą operacją związaną z obsługą pompy - montaż, czyszczenie, należy wyciągnąć wtyczkę sieciową z gniazda.

Dane techniczne:

Nazwa ProduktuMoc [W]Max wydajność
[l/h] 
Max wys.słupa wody [cm] Wymiary produktu bez opakowania [cm] Długość przewodu [m]
AQUAJET PFN 5004,450070100x200x3201,5

Dodatkowe Akcesoria:

Do rozszerzenia możliwości pomp AQUAJET PFN można zastosować dodatkowe akcesoria, z oferty AQUAEL:

do pomp AQUAJET PFN 500 - zestawy dysz fontannowych KR-1
do pomp AQUAJET PFN 1000, 1500 i 2000 – zestawy dysz fontannowych KR-3
do pomp AQUAJET PFN 1000, 1500 i 2000 – dysze podświetlane LIGHTPLAY RING S

Dokumenty:

Części zamienne. pdf      Instrukcja. pdf

RATY PayU

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Aquajet PFN-500(N) Aquael

Aquajet PFN-500(N) Aquael