Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Promocje

NAPOWIETRZACZ AQUAEL OXYPRO QUIET 150

NOWOCZESNY, SUPERCICHY NAPOWIETRZACZ AKWARIOWY DO AKWARIÓW O POJEMNOŚCI 50 - 150 L OD FIRMY AQUAEL

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

149,99 zł / szt

+14 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiAQUAEL OXYPRO QUIET 150

Nowoczesny, supercichy napowietrzacz akwariowy do akwariów
o pojemności 50 - 150 l.

 


Nowoczesny, supercichy napowietrzacz akwarystyczny. Mimo iż w ostatniej dekadzie funkcję napowietrzania wody częściowo przejęły filtry akwarystyczne napowietrzacz, zwany popularnie brzęczykiem, do dziś stanowi podstawowe wyposażenie polecane do każdego akwarium. Jego funkcjonalność określają w dużej mierze dwie cechy: wydajność oraz głośność pracy. To tej drugiej, a mówiąc wprost – nieustannemu, monotonnemu buczeniu – urządzenie to zawdzięcza swą dawną zwyczajową nazwę („brzęczyk”). To jednak już przeszłość: napowietrzacz AQUAEL w niczym nie zasługuje bowiem na nazwanie go „brzęczykiem”.
 

Urządzenie to jest praktycznie bezgłośne. Efekt ten osiągnięto dzięki specjalnej konstrukcji elektromagnesu oraz podwójnym ściankom obudowy. Wszelkie drgania tłumione są przez jej korpus składający się z kilku niezależnych precyzyjnie ze sobą połączonych elementów. Tłumią one nie tylko hałas, ale i wibracje, dzięki czemu OXYPRO QUIET jest nie tylko cichy, ale nie zmienia swego położenia na skutek emitowanych drgań (co jest przypadłością wielu modeli napowietrzaczy). W praktyce jedynym przejawem pracy OXYPRO QUIET jest świecąca dioda oraz unosząca się w akwarium kolumna bąbelków powietrza. A tych ostatnich jest naprawdę sporo bo maksymalna wydajność urządzenia wynosi aż 150 l/h. Można ją w prosty sposób regulować za pomocą dużego, ergonomicznego pokrętła, dostosowując intensywność pracy napowietrzacza do potrzeb danego akwarium. Co więcej, napowietrzacz jest przystosowany do pracy w naprawdę głębokich akwariach – może tłoczyć powietrze nawet na 2 m poniżej poziomu lustra wody! Dodatkowym atutem OXYPRO QUIET jest nowoczesny wygląd: poprzez podwójny transparentny korpus widać wnętrze urządzenia wraz z pracującą membraną. Wszystko to zostało osiągnięte przy zachowaniu niewielkich rozmiarów urządzenia oraz wyjątkowo niskiego poboru mocy wynoszącego zaledwie 2 W.

 

OXYPRO QUIET są idealnym rozwiązaniem dla akwarystów ceniących najwyższy komfort eksploatacji sprzętu akwarystycznego oraz doskonałą jakość jego wykonania połączoną
z  innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.


 

Największe zalety napowietrzacza AQUAEL OXYPRO QUIET 150:

- wyjątkowo wydajny,
- praktycznie niesłyszalny,
- płynna regulacja wydajności,
- dioda informująca o pracy urządzenia,
- futurystyczny kształt,
- niezawodność i długowieczność pracy
.
 


Parametry techniczne modelu OXYPRO QUIET 150:

- moc: 2 W,
- zasilanie: 230 V AC, 50 Hz,
- wielkość akwarium: 50 - 150 l,
- wydajność: 150 l/h,
- max. głebokość pompowania: 200 cm,
- gwarancja: 2 lata.

 

 
 


 

  

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - NAPOWIETRZACZ AQUAEL OXYPRO QUIET 150

NAPOWIETRZACZ AQUAEL OXYPRO QUIET 150