Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Odbłyśnik xR Pro asymetryczny T5 49W, 80W [1400mm]

Odbłyśnik asymetryczny z serii xR Pro o długości 1400 mm przeznaczony do świetlówek T5 49W, 80W + elementy montażowe.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

45,00 zł / szt

+4 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


LUXINO ODBŁYŚNIK ASYMETRYCZNY
Odbłyśnik z serii xR Pro o długości 1400 mm, dedykowany do świetlówek T5 49W, 80W.

Odbłyśniki xR Pro to linia profesjonalnych produktów wykonanych na bazie anodowanego aluminium, przeznaczona do świetlówek liniowych, zwiększająca ilość światła w pokrywach i oprawach oświetleniowych stosowanych w akwarystyce i terrarystyce.
Najwyższa wydajność
Odbłyśniki xR Pro wykonane z anodowanego aluminium wyróżnia spośród podobnych pozycji na rynku innowacyjna powłoka High Reflection. Powłoka ta naniesiona na powierzchnię odbijającą światło wygładza jej porowatości w skali makro, przez co podnosi skuteczność odbicia z 87% (polerowane, anodowane aluminium) do 95%, co w połączeniu z zaawansowanym kształtem modułu maksymalizuje efektywność oprawy.
W efekcie zamontowania odbłyśnika asymetrycznego xR Pro w pokrywie nad akwarium lub terrarium o standardowej wysokości 50 cm natężenie światła przy jego podstawie wzrasta o 210%. Umożliwia to znaczną redukcję ilości stosowanych źródeł światła oraz obniżenie kosztów eksploatacyjnych i serwisowych aplikacji oświetleniowej.
Żywotność
Moduły odbłyśników xR Pro zostały wykonane na bazie anodowanego aluminium, odpornego na niszczące oddziaływanie niekorzystnych warunków podwyższonej wilgotności, zarówno wody słodkiej jak i morskiej. Powierzchnia materiału zachowuje właściwości antykorozyjne, jednak częste czyszczenie z osadów z czasem matowi powierzchnię refleksyjną, zmniejszając przy tym jej współczynnik odbicia. Moduły w związku z tym, wykazują w trudnych warunkach krótszy okres realnej użyteczności, aniżeli moduły wykonane ze stali nierdzewnej.
Bezpieczeństwo
Krawędzie oraz narożniki modułów zostały wykończone w sposób minimalizujący ryzyko przypadkowego skaleczenia podczas serwisowania akwarium. Odbłyśniki zabezpieczone są folią ochronną, którą należy usunąć przed montażem modułu w oprawie. Montaż powinien odbyć się do płaskiej powierzchni oprawy lub za pomocą dołączonych do odbłyśnika uchwytów do świetlówek.
Kompletne wyposażenie
W zestawie wraz z odbłyśnikiem znajduje się wykonany z niklowanej stali komplet uchwytów do montażu świetlówek T5 oraz wykonane ze stali nierdzewnej wkręty i nakrętki z zabezpieczeniem przed samoistnym odkręcaniem się. Konstrukcja nakrętki gwarantuje bezpieczne połączenie oraz niweluje problem z "luzowaniem" się uchwytów na odbłyśniku. Odbłyśnik można przykręcić do pokrywy akwarium lub zamontować do świetlówki bez ingerencji w pokrywę.


 

RATY PayU

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Odbłyśnik xR Pro asymetryczny T5 49W, 80W [1400mm]

Odbłyśnik xR Pro asymetryczny T5 49W, 80W [1400mm]