Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Start Up Nano 2 ampułki PRODIBIO

PRO401

Zestaw ułatwia Ci szybkie rozpoczęcie procesu biologicznej filtracji 

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

Możesz uzyskać 3% rabatu, ale wartość koszyka musi przekroczyć 500,00 zł.

16,99 zł / szt

+1 pkt lojalnościowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

START UP NANO zawiera STOP AMMO START oraz BIODIGEST START w jednym opakowaniu. Zestaw ułatwia Ci szybkie rozpoczęcie procesu biologicznej filtracji oraz pozwala na wprowadzenie ryb do zbiornika w ciągu kilku godzin.

Opis:

  • STOP AMMO START zawiera ekstrakty roślinne, które zostały wybrane ze względu na swoją zdolność do zamykania azotu amonowego.

  • Specjalne przystosowane stężenie produktu STOP AMMO START pozawala na ograniczenie produkcji azotynów w czasie zakładania nowego akwarium.

  • BIODIGEST jest stworzony z naturalnie nitryfikujących, redukujących azotany oraz posiadających inne właściwości szczepów bakterii.
  • Zostały one wybrane ze względu na ich zdolność do przekształcania amoniaku w azotyny, azotynów w azotany i azotanów w azot. Każda z tych bakterii (50 miliardów na każdą 1ml fiolkę) pełni inną funkcję.

START UP pozawala na szybkie wprowadzenie 1/3 Twoich najodporniejszych ryb do nowego akwarium (w przypadku zbiornika z wodą słodką jest to możliwe już po 4 godzinach, natomiast w przypadku zbiornika z wodą morską po 12 godzinach).

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Start Up Nano 2 ampułki PRODIBIO

Start Up Nano 2 ampułki PRODIBIO