Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! Nawóz potasowy Ferrdrakon K 0.25l Drak

Nawóz potasowy Ferrdrakon K 5l Drak

Wysokiej jakości nawóz potasowy wzbogacony o niezbędne składniki odżywcze, dla silnie obsadzonych roślinami i silnie oświetlonych akwariów.

Więcej szczegółów

24h

1 szt. na magazynie

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

105,45 zł / szt

-50%

210,90 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 210,90 zł

+10 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nawóz potasowy wzbogacony o niezbędne składniki odżywcze, dla silnie obsadzonych roślinami i silnie oświetlonych akwariów.

Ferrdrakon K:

  • Wysokiej jakości nawóz potasowy wzbogacony o niezbędne składniki odżywcze, dla silnie obsadzonych roślinami i silnie oświetlonych akwariów.
  • Brak potasu powoduje m.in. zahamowanie wzrostu roślin, żółknięcie. W takim przypadku podstawowe nawożenie nawozem FerrDrakon należy uzupełnić za pomocą FerrDrakon K.

Składniki:

30,000 mg/l potasu, 7,500 mg/l magnezu, 500 mg/l żelaza, 200 mg/l manganu, 100 mg/l wapnia, 30 mg/l boru, 10 mg/l miedzi, 10 mg/l molibdenu, 10 mg/l cynku, 5 mg/l niklu, 5 mg/l kobaltu, 4.6 mg/l jodku, EDTA i in.

Dozowanie:

FerrDrakon K powinien być używany zastępczo dla części dawki nawozu FerrDrakon. Należy zacząć od określenia dawki nawozu podstawowego FerrDrakon i część tej dawki zastąpić podwojoną ilością FerrDrakon K. Używanie FerrDrakon K na własną rękę powoduje w większości przypadków przedawkowanie potasu. Dozowanie należy zacząć od zastąpienia małej ilości (rozsądna ilość wynosi 20­-30%)


DRAK-Aquaristik
to niemiecka marka stworzona przez pasjonata akwarystyki Dr. Andreasa Kremsera, oferująca własne produkty akwarystyczne najwyższej jakości. Mocnymi stronami marki są pokarmy wykonane na recepturze znamienitego hodowcy Roberta Guggenbuehla, suplementy płynne do nawożenia roślin i rafy koralowej wraz z uzupełnieniami od 250ml do 5l i samo dozujące nawozy oparte na zarejestrowanym nośniku (aquafilm®).

  • Drak współpracuje tylko i wyłącznie z partnerami zapewniającymi optymalną jakość usług dla swoich klientów. Celem marki jest maksymalne zadowolenie klienta ze skuteczności jej produktów.
  • Drak w produkcji używa soli i półproduktów najwyższej czystości, zawsze umieszcza skład na opakowaniu, nawet jeżeli nie jest on wymagany i przez swoich dystrybutorów zawsze pozostaje w kontakcie z klientem.
  • Ponadto Drak oferuje do większości swoich oryginalnych produktów ekonomiczne uzupełnienia.

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - Nawóz potasowy Ferrdrakon K 5l Drak

Nawóz potasowy Ferrdrakon K 5l Drak