Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Obniżka! PRODIBIO BIOKIT FRESH - 30 AMPUŁEK

BioKit Fresh 30 ampułek PRODIBIO

PRO263

Zawiera wszystkie produkty potrzebne do utrzymania akwarium słodkowodnego z roślinami.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny!

Nowe

attention

Obniżyliśmy już cenę tego produktu na ile mogliśmy.

Twój dodatkowy rabat kumulacyjny nie wpływa na wysokość tej promocji, jednak zakup tego produktu wlicza się do sumy zamówień w systemie rabatowym.

101,11 zł / szt

-8%

109,90 zł

+10 pkt lojalnościowych

Kupując teraz ten produkt otrzymasz . Możesz je zamienić na kod rabatowy!


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

BioKit Fresh - Zestaw zawiera BioDigest (żywe, oczyszczające bakterie), BioTrace (mikroelementy) oraz BioVert (pierwiastki śladowe) w celu utrzymania akwarium słodkowodnego z roślinami.

Opis:

BIOKIT FRESH zawiera wszystkie produkty potrzebne do utrzymania akwarium słodkowodnego z roślinami.

  • BIODIGEST jest stworzony z naturalnie nitryfikujących szczepów bakterii, które rozpoczynają proces biologicznej filtracji. Proces ten zapewnia czyste i zdrowe akwarium dzięki optymalnemu połączeniu ponad 15 heterotroficzncyh szczepów bakterii. Każda z tych bakterii pełni inną funkcję, aby zadbać o czystość filtrów oraz podłoża, zredukować azotany i fosforany oraz zapobiec rozprzestrzenianiu się glonów.

  • BIOTRACE dostarcza bakteriom zawartym w BIODIGEST mikroelementów wspomagających ich działanie: pierwiastków śladowych, witamin, aminokwasów oraz naturalnego surfaktantu (substancja powierzchniowo czynna pochodzenia roślinnego), który umożliwia lepsze wchłanianie składników odżywczych przez komórki bakterii. Działanie aerobowych, anaerobowych i innych szczepów bakterii jest w ten sposób wzmocnione. BioTrace zmniejsza poziom azotanów, fosforanów i węglowodanów poprzez zwiększenie aktywności bakterii. Redukcja mułu, osadu i glonów nitkowatych poprawia jakość wody.

  • BIOVERT dostarcza wszystkich pierwiastków śladowych potrzebnych Twoim roślinom do silnego i zdrowego wzrostu, w tym bioprzyswajalnego żelaza. BIOVERT nie zawiera azotanów i fosforanów.

Dakowanie:

  • 1 fiolka na każde 200l / 15 dni

RATY PayU

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię - BioKit Fresh 30 ampułek PRODIBIO

BioKit Fresh 30 ampułek PRODIBIO